Погода

Вступне слово

Як ніколи колись, в епоху «розквітлого соціалізму» ми, українці, так не цікавились, не переживали, що твориться в Україні, колонії Москви, як тепер, - бо тоді ми були безправними безпаспортними колгоспними кріпаками, і за  нас, селян, робітників, «піклувалась» рідна партія і все «совєтское правітєльство», як тримати своє насєлєніє в покорі.

А якщо хтось вмів думати, трохи знав нашу героїчно-трагічну історію, вмів мріяти, хотів козацької Волі, вголос говорив про неї,  повстав за неї для рідної України, отримував нагороду: Богом проклятий Сибір, або розстріл.

8 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Теофіпольської селищної ради VIII скликання. Головував на засіданні голова селищної ради Михайло Тененев.  Народний депутат України Олена Копанчук привітала депутатів з початком їх діяльності, побажала плідної роботи на благо громади.

Депутати затвердили регламент Теофіпольської селищної ради VIII скликання - головний документ, згідно якого має організовуватися робота ради, та  положення про постійні комісії селищної ради.

БУДЬМО  АКТИВНШИМИ

    Ось уже рік минув, як на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини»  ми пишемо майбутню книгу про членів Теофіпольської районної «Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)».  Впевнені, що на сторінках нашого літопису із  символічною назвою «Відлуння афганських гір» закарбуються історичним рядком розповіді про мужніх синів і дочок нашого краю, об’єднаних військовою присягою радянських часів, волею долі котрим у 70-80-х  роках минулого століття довелося виконувати свій інтернаціональний обов’язок у маловідомій нам тоді Демократичній Республіці Афганістан.

Так вважає т.в.о. директора КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» Роман Яцух. Адже динаміка захворювання на COVID-19 на території Теофіпольської громади позитивна, станом на 16 грудня в ковідному госпіталі налічується 42 хворих, з них – 31 ковідних. І, головне, нарешті, 7 грудня надійшли 2,5 мільйони гривень з Національної служби здоров'я, що дало можливість зробити доплату медикам, спрямувати кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту та  медикаментів.