Погода

Час зупинити


свавілля Вадима Лейві

До проведення місцевих виборів 25 жовтня залишилося зовсім мало часу. Думаю, що більшість виборців Теофіпольщини вже визначилися, за кого будуть голосувати, а хто ще роздумує, наведу деякі аргументи. Адже йдеться про майбутнє Теофіпольської громади, про недопущення узурпації влади місцевим олігархом Вадимом Лейві через свого висуванця, кандидата на посаду голови Теофіпольської селищної ради МихайлаТененева та кандидатів в депутати селищної ради від районних осередків політичних сил «Слуга народу», «За майбутнє», «Європейська солідарність», які він контролює.
Отож, компанії Вадима Лейві – це суцільна діяльність у неправовому полі, це непрозоре ведення бізнесу, це ухиляння від чесної сплати податків, це виплата заробітної плати в конвертах, це багаторічне обкрадання громад району.Ось деякі приклади ведення господарської діяльності компаніями Вадима Лейві. Цукровий завод, який спочатку був державним підприємством, використовує для технічних цілей воду з Теофіпольської водойми площею 127,5 га,отримавши у 1996 році державний акт на право постійного користування земельною ділянкою водного фонду «Теофіпольський ставок». У цьому ж році цукровий завод став приватним підприємством.

 

Добрі справи у свято Покрови

Пресвятої Богородиці

Напевне, не могло у цей день, 14 жовтня, на Покрову, у День українського козацтва, у День захисника України не відбутися у нашому містечку якогось справжнього дива, зді-йснення давніх мрій та сподівань. Бо ж стояв вчора сонячний погожий день, поспішали прихожани до храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України на урочисту літургію з нагоди престольного празника Теофіполя.
Радів благочинний, митрофорний протоієрей отець Василь Крисак. Адже завершується будівництво дзві-ниці, сподівається, що на наступному тижні її відкриють.

… КІТЕЛЬ СЯЯВ БИ 

ВІД НАГОРОД

У зв’язку з коронавірусом наша зустріч з Василем Мазурком, який мешкає в селі Закриниччя поблизу селища Антоніни Красилівського району, нарешті відбулася в Теофіполі у вересні, хоча це мало статися ще у квітні того ж 2020 року. Що ж, пандемія є пандемією. Законних положень треба дотримуватись бездоганно. Тим більше, що ця недуга розповсюдилась по багатьох країнах світу. Не обминула вона й Україну…
Але давайте я відрекомендую вам свого співрозмовника. Василь Мазурок – уродженець села Колісець Теофіпольського району. Появився він тут на світ Божий 10 серпня 1968 року в родині механізатора Івана Костянтиновича і доярки Марії Полікарпівни, котрі працювали в місцевому колгоспі «Дружба». Як і всі його однолітки Васько закінчив у рідному селі восьмирічку. Продовжувати навчатися в десятирічній школі хлопець не мав бажання, а вступив до Теофіпольського професійно-технічного училища № 34. Бо ж тут одночасно здобудеш і професію механізатора широкого профілю, і атестат про середню освіту отримаєш. Як задумав, то так й зробив.