Погода

Хочу розповісти про дуже хороших людей з нашої громади – сестер Ганну та Олену Редько. Бо ж наділив їх Бог і чеснотами, і талантами. Добрі, милосердні, справедливі, чуйні, ніколи нікого не покинуть в біді, завжди  підтримають. Олена Миколаївна все своє життя присвятила культурі, працює директором Базалійського міського будинку культури. Ганна Миколаївна вже на пенсії, трудилася санітаркою в Базалійській лікарні. Віддавалися роботі, ростили дітей та внуків. Крім цього, об’єднує їх любов до мистецтва, до пісні. Співають змаленьку, в обох чудові голоси. Хто чув наше «Джерело», вокальний жіночий ансамбль, то й не міг не захопитися їх майстерністю. Жодний урочистий захід, жодний концерт у нашому селищі без них не обходиться.

Нещодавно в актовій залі дитячої музичної школи пройшла чергова атестація аматорських художніх колективів на предмет підтвердження звання «народний аматорський», «зразковий».

Творчі доробки колективів оцінювало вельмишановне журі управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації та обласного науково-методичного центру культури і мистецтв: голова атестаційної комісії, начальник управління культури,  національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірина Трунова,  завідуюча сектором управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Світлана Цимбалюк, директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Андрій Клименко, завідувач відділу народної творчості Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Олена Сосніна.

Молода, приваблива, харизматична, життєрадісна, відважна - ці всі слова про прекрасну жінку, прекрасного хореографа Зоряну Ковтонюк   з Теофіпольської  дитячої музичної школи. В свою роботу вона вкладає душу, під її опікою понад 70 учнів і кожному з них вона однаково приділяє свою увагу та проявляє материнську турботу.

Результатом напруженої, нелегкої праці з нашими дітьми стали неодноразові перемоги ( І, ІІ, та ІІІ місця) на обласних та всеукраїнських конкурсах. 

Так, 1 травня цього року з ініціативи Зоряни Анатоліівни та завдяки нашій підтримці діти  взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золоте коло», який відбувся у місті Шепетівка. Зразковий хореографічний колектив «Теофілія»  у віковій категорії «молодша» (2,4 та 5 класи ДМШ) посіли ІІІ місце,у віковій категорії  «середня» (7клас ДМШ) посіли ІІІ місце, а колектив «Екшн» у віковій категорії «молодь» (8клас хореографії ДМШ) - ІІ місце  в номінації сучасна хореографія.

Саме такими словами великого мислителя, поета та громадського діяча Фрідріха Шіллера хочеться сказати  про Новоставецького сільського голову  Анатолія Вальчука.

Ми, жителі села Кривовілька,  хочемо подякувати йому через районну газету, бо її читають усі. Хоча не так давно працює він на цій посаді, але багато зробив хороших справ для людей. Знаємо, що допомагає нашим школам, дитячим садкам, ФАПам, будинкам культури, облаштовував криниці в селі Новоставці, спортивний зал. Частенько можна його побачити і в нас, в Кривовільці. Бо ж організовує ремонт мережі водопостачання, долучився і до встановлення загорожі фельдшерського пункту. Але найбільше зраділа наша сільська дітвора, адже їм тепер є де відпочивати. Тому що з ініціативи Анатолія Вікторовича в нашому селі за кошти сільської ради встановили дитячий майданчик.

Теофіпольська середня школа за час свого існування з 1934 року( наступного року будемо відзначати 85 років від часу створення) поєднала тисячі людських доль. Тут навчалися всі: і вчителі, і учні. По різному складалися людські долі, але в просіяному зерні була велика любов і велика праця. Попадали і «золоті зерна».  Серед такого скарбу – вчителька молодших класів Раїса Якимівна Вісик. 1 липня цього року у неї мав бути ювілей – 75 років. Але цими днями ми відзначаємо 9 день  від її смерті.

Корабель її життя зупинився. Старовинне українське голосіння сповістило  про велику тугу родини, колег, її учнів:

«Новина по світі ходи, що душа від нас відходить. Вчора була ще в городі, а сьогодні – на розході…». Царство Небесне і вічна їй пам'ять.