Погода

Молода, приваблива, харизматична, життєрадісна, відважна - ці всі слова про прекрасну жінку, прекрасного хореографа Зоряну Ковтонюк   з Теофіпольської  дитячої музичної школи. В свою роботу вона вкладає душу, під її опікою понад 70 учнів і кожному з них вона однаково приділяє свою увагу та проявляє материнську турботу.

Результатом напруженої, нелегкої праці з нашими дітьми стали неодноразові перемоги ( І, ІІ, та ІІІ місця) на обласних та всеукраїнських конкурсах. 

Так, 1 травня цього року з ініціативи Зоряни Анатоліівни та завдяки нашій підтримці діти  взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золоте коло», який відбувся у місті Шепетівка. Зразковий хореографічний колектив «Теофілія»  у віковій категорії «молодша» (2,4 та 5 класи ДМШ) посіли ІІІ місце,у віковій категорії  «середня» (7клас ДМШ) посіли ІІІ місце, а колектив «Екшн» у віковій категорії «молодь» (8клас хореографії ДМШ) - ІІ місце  в номінації сучасна хореографія.

Але це ще не всі досягнення... 14 травня у місті Хмельницький відбувся обласний конкурс хореографічних колективів «Розмай 2018», в якому взяли участь понад тисячі дітей з різних куточків нашої області. Та і тут вихованці Зоряни Ковтонюк прославили нашу Теофіпольщину.

Дипломами нагороджено колектив «Теофілія» Теофіпольської ДМШ (керівник Зоряна Ковтонюк) номінація «сучасна хореографія» молодша вікова категорія (2,4 та 5 класи) за ІІ місце; середня вікова категорія (7клас) за І місце та колектив «Екшн» старша вікова категорія (8клас) за І місце в обласному конкурсі хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

І це лише досягнення за травень.  Нам, батькам  учнів Теофіпольської дитячої музичної школи, дуже приємно спостерігати, як діти з великим задоволенням відвідують уроки хореографії. Ми з свого боку стараємося по можливості відвідувати конкурси разом з дітьми - це незабутні враження.

Всі ці нагороди діти Теофіпольщини вибороли завдяки прекрасному хореографу, стилісту (адже приходиться самій мудрувати над костюмами та зачісками для дітей), хорошій людині Зоряні Ковтонюк. Завдяки їй постановки з участю наших дітей прикрашають майже кожне свято в Теофіполі. На концерті з нагоди Дня перемоги 9 травня гості свята насолоджувались постановками «Український»- 5 клас, «Круче всіх»- учні 2 та 5 класів, «Кокетки» -4 клас, «Екшн» - 7клас, «Відродження» - 8клас.

Дякуємо Зоряна Анатолівна за нелегку клопітку працю, дякуємо за наших дітей. Нових вам творчих ідей!

Батьки учнів відділу хореографії дитячої музичної школи.