Погода

Хочу розповісти про дуже хороших людей з нашої громади – сестер Ганну та Олену Редько. Бо ж наділив їх Бог і чеснотами, і талантами. Добрі, милосердні, справедливі, чуйні, ніколи нікого не покинуть в біді, завжди  підтримають. Олена Миколаївна все своє життя присвятила культурі, працює директором Базалійського міського будинку культури. Ганна Миколаївна вже на пенсії, трудилася санітаркою в Базалійській лікарні. Віддавалися роботі, ростили дітей та внуків. Крім цього, об’єднує їх любов до мистецтва, до пісні. Співають змаленьку, в обох чудові голоси. Хто чув наше «Джерело», вокальний жіночий ансамбль, то й не міг не захопитися їх майстерністю. Жодний урочистий захід, жодний концерт у нашому селищі без них не обходиться.

Ще ж вони півчі нашого храму, відспівують покійників на похоронах, на поминальних обідах. Як же без цього? Адже треба гідно провести людей в останню путь, пом’янути. Хоч мають достатньо своїх справ, ще нікому не відмовили.

Є в нас два обеліски загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні. Треба за ними доглядати, бо ж то священні місця. То сестри Редько прибирають коло них, і восени, і весною, хоч робити це їх ніхто не примушує. Таку вони мають активну громадянську позицію. Завзяття, душевної сили їм справді не позичати.  То ж щиро зичу їм здоров’я, достатку, родинного щастя та вдячності від людей. А ще залишатися такими, як вони є – енергійними, щирими та душевними.

Катерина Чичевич, голова селищної організації ветеранів України, смт. Базалія