Погода

Саме такими словами великого мислителя, поета та громадського діяча Фрідріха Шіллера хочеться сказати  про Новоставецького сільського голову  Анатолія Вальчука.

Ми, жителі села Кривовілька,  хочемо подякувати йому через районну газету, бо її читають усі. Хоча не так давно працює він на цій посаді, але багато зробив хороших справ для людей. Знаємо, що допомагає нашим школам, дитячим садкам, ФАПам, будинкам культури, облаштовував криниці в селі Новоставці, спортивний зал. Частенько можна його побачити і в нас, в Кривовільці. Бо ж організовує ремонт мережі водопостачання, долучився і до встановлення загорожі фельдшерського пункту. Але найбільше зраділа наша сільська дітвора, адже їм тепер є де відпочивати. Тому що з ініціативи Анатолія Вікторовича в нашому селі за кошти сільської ради встановили дитячий майданчик.

Милують око барвисті пісочниця та карусель, гірка та гойдалки, висипані пісочком доріжки, облаштовані лавочки для мам. Майданчик в процесі закінчення, бо ще не поставлена загорожа, але ми вже бачимо результат. І хоча є багато різних економічних, соціальних проблем в країні, за маленьких громадян не забувають. За це щиро дякуємо сільському голові та депутатам сільської ради, які приймають такі благородні рішення і думають про людей. Хотілося б і надалі мати такого очільника села, який би працював і дбав про розквіт сіл, бо робити добро ніколи не пізно.

 

З вдячністю жителі села Кривовілька