Погода

Шана  по  праці

Ох, ці роки… Біжать-пливуть невпинно, дуже швидко. Людьми старшого віку вони сприймаються по-різному. Найчастіше відгукуються добрими згадками про прожиті літа, зроблені справи. А ще навівають думку, що можна було досягти чогось більшого, кращого, але чомусь не встиг, чи не зумів.
На жаль, втраченого вже не наверстаєш.
Ветеран праці Володимир Сончик, який мешкає у Теофіполі, ще з дитячих літ бачив себе умілим пілотом. Адже на околиці райцентру довоєнної доби будувався військовий аеродром. Та гадки не мав, що майже все своє трудове життя присвятить шоферській справі. 44 роки водив вантажівку і був дуже задоволений своєю роботою. Навіть і нині горить бажанням сісти за кермо, бо руки так і тягнуться до «бублика». Та роки взяли своє. Ноги чомусь стали не дуже слухняними. Тому найбільшу розраду має у щоденних спілкуваннях із дружиною Євгенією Порфирівною. У парі вже 60 чудових літ. Хоча на долю подружжя випало чимало випробувань та, незважаючи ні на що, їх кохання витримало усе.

Щиро вдячна

Як добре, коли у житті тобі зустрічаються справедливі, розумні, щирі, милосердні люди. Особливо, коли доля посилає таке випробування, як втрату найдорожчої людини на світі – матері. Тоді їх розуміння, увага, добро є надзвичайно цінним. Нещодавно мені довелося це відчути.
Яке щастя, що Новоставецьку об’єднану територіальну громаду очолює саме така людина, як Анатолій Вальчук. Адже зажди приймає виважені, помірковані рішення, поступає по-людяному, для нього на першому місці не власний добробут, а ми, прості люди, їх проблеми.

У Філії «Рідний край»

стартували жнива

Відділення №1 (керівник Віктор Корягін, с. Квітневе Білогірського району) та відділення №2 (керівник Юрій Федорчак, с. НовоставціТеофіпольського району) приступили до збирання озимого ріпаку.
Ріпак в Україні, як вигідна так і досить ризикована у вирощуванні культура, яка у невдалий рік замість очікуваних прибутків може стати джерелом самих лише збитків. І тому велику увагу необхідно приділяти при його збиранні.

Шановні жителі


Теофіпольського краю!

Я, Кучерук Юрій Юрійович, знайомий з вами ще з 2013 року, адже саме тоді, понад рік, очолював Теофіпольську районну державну адміністрацію. Працюючи головою адмі-ністрації, мені вдалося зробити чимало добрих справ для району. Насамперед - об’єднати спільні зусилля селищних та сільських рад, бізнесу з метою вирішення багатьох проблемних питаньу районі. Серед актуальних та нагальних питань чільне місце в діяльності районної влади посідало питання стану утримання та експлуатації доріг. Працюючи на посаді голови, мною постійно проводився моніторинг стану автошляхів загального користування місцевого та державного значення, проводилися ремонтні роботи з залученням коштів активних членів громади - директорів підприємств та господарств, також неодноразово залучались кошти з обласного бюджету.

Ще одна капличка


Днями у нашому селищі на вулиці 30 років Перемоги сталася гарна подія – я провів обряд освячення каплички. Збудував її коло свого будинку вірянин храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України, приватний підприємець Микола Струтинський. Моє серце сповнює радість, відтепер Божа матір стане оберегом жителів цієї багатолюдної вулиці.
В тому, що цей поважний чоловік зробив такий гідний вчинок, немає подиву, адже постійно надавав допомогу при спорудженні нашого храму. Бо це означає, що людина живе з Богом у душі, по заповідям Божим. То ж хай Божа матір вбереже пана Миколу та його родину, всіх, хто проживає на цій вулиці, від усього лихого, від зла, хай спонукає на добрі справи та помисли.