Погода

Знову  про  торгівлю

 по  вулиці  Макаренка

Нагадаємо, що під-приємці, які торгували у Теофіполі на базарі, і місцеві, і іногородні, з нетерпінням чекали послаблення карантину, адже хочуть працювати, сплачувати податки. Тому зверталися в райдержадміністрацію, в селищну раду. Просили дозволити їм торгувати там, де вони торгували. У четвер, 11 червня, люди, попри спротив поліції, зайняли по вулиці Макаренка свої місця.
А біля 13 години дня прийшли до райдержадміністрації (на фото).

В Е Л И Ч А Л Ь Н А


Т Е О Ф І П О Л Ю

Вже червень пригасив каштанів ліхтарі,
А липень посміхнувсь медовим цвітом,
Чарують співом Храмів Божих дзвонарі.
Наш красеню, із шестисотим літом!

 

Вони бережуть

 

наші життя 


Ці слова у повній мірі співвідносяться до колективу Теофіпольської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Адже якраз ці медичні працівники – 6 сімейних лікарів, 3 педіатрів, 16 медичних сестер – щоденно несуть найбільше навантаження з надання медичних послуг первинної ланки.
- Я задоволена роботою Теофіпольської амбулаторії, - каже головний лікар КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Кравчук, - і лікарі, і медсестри мають високу кваліфікацію, надзвичайно відповідальні, переймаються кожним пацієнтом, вболівають за їх здоров’я, спонукають боротися за своє життя. Будемо робити все для того, щоб амбулаторія і надалі тримала високу планку, поповнювалася сучасним обладнанням та розвивалася. В цьому запорука майбутнього нашого Центру.

А.Джус

Завжди на посту

Напередодні професійного свята хочу сказати багато теплих, хороших слів про колектив КНП “Теофіпольська ЦРЛ».
Дорогі колеги! Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі ви намагаєтесь бути поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Не жаліючи зусиль і часу приймаєте на себе важкий тягар людського болю.
Кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

З позачергової сесії


районної ради

Депутати районної ради зібралися 12 червня, у п’ятницю, аби розглянути питання про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Інформував начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Сапуга.


Отож, внесення змін до районного бюджету обумовлено наступним: