Погода

З  турботою  про

 

своїх  покупців

 

Меблевий магазин «Сьомий континент» у Теофіполі працює вже 15 років. Знаходиться магазин в приміщенні колишнього універмагу, в самому центрі селища, в зручному місці. За цей час його послугами скористалися вже десятки тисяч жителів району. Адже меблі тут добротні, на будь-який смак, в основному вітчизняного виробництва. Можна одразу вибрати, адже асортимент досить широкий, можна й замовити те, що потрібно, з каталогів.
- Коли «Сьомий континент» починав працювати в Теофіполі, - розказує управляючий магазином Ігор Варивода, - це був єдиний меблевий магазин у Теофіполі. Та згодом з’явилося ще кілька, це правильно, бо має бути здорова конкуренція.

Звісно, ми повинні підвищувати якість наших послуг, працювати на споживача. Тому у цьому році ми запровадили гарну звичку заохочувати наших клієнтів, аби вони не тільки продовжували купувати у нас меблі, а й

отримували подарунки. Як ми це робимо: на початку місяця оголошуємо про це, закликаємо наших покупців купувати меблі та взяти участь у розігруванні суперпризів. Це відбувається в останню неділю місяця, в базарний день. З восьмої години ми реєструємо наших учасників, якщо в середньому у місяць меблі у нас купують 60 клієнтів, то на розігрування суперпризів приходять 20-30 людей. Що розігруємо: вішалку «Лінива прислуга», пуф відкривний, крісло-грушу, комод, наматрацник класичний. Тобто, наші призи виграють п’ятеро покупців. Люди задоволені, адже можливо, що вартість покупки була 200 гривень, а приз можна виграти вартістю 1000 гривень. Ось і минулої неділі, 29 грудня, відбулося таке розігрування. Була така святкова атмосфера, такий гарний настрій. Ще ж ми всім учасникам вручили сертифікати на знижки товарів магазину на 15% на весь 2020 рік. Думаю, що це стане нашою доброю традицією і в наступному році. Адже про своїх покупців треба турбуватися, щоб вони до нас знову прийшли, адже ми переконані, що у «Сьомому континенті» – найкраще.
Як добре, що в далекому минулому залишилися часи тотального дефіциту, коли практично не було можливості придбати меблі. Їх просто не було, або купити їх можна було лише по «блату». Тепер же їх достатньо, їх можна спокійно придбати, зробити свою оселю комфортною та затишною. Аби лише люди заможніше жили, зростала їх купівельна спроможність.
Галина Тебенько