Погода

Літній майданчик біля бібліотеки

Теофіпольська районна бібліотека взяла участь у обласному конкурсі на краще облаштування прилеглої території “Бібліотечний простір”. Протягом літнього періоду біля бібліотеки був відкритий літній майданчик, облаштований в старовинному українському стилі. Кожний бажаючий тут зміг відпочити, прочитати книги та періодичні видання, зробити селфі. Відвідувачі мали можливість побачити та взяти участь у майстер-класах.


Майстер- клас від художниці Галини Дмитрук «Малюнок вугіллям» став чудовою нагодою познайомитися з новою технікою малювання, адже малюнок - дзеркало душі і малювання не буває нудним для тих, хто вкладає в цей процес свою душу.
Майстер- клас від керівника гуртка Світлани Середюк з виготовлення патріотичних браслетів та брошки захопив всіх учасників, і з кожним новим браслетом вони вдосконалювали свою техніку. Їм було приємно одягнути вироби, виготовлені власними руками.
Усі, хто відвідував майданчик, мав можливість ознайомитися з новими книгами, періодичними виданнями та стати користувачами нашої бібліотеки.

Світлана Рудудик,  директор ЦБС


.