Погода

Для людей, для молоді

 

Як відомо, Новоставецька об’єднана територіальна громада утворилася наприкінці минулого року. Таке рішення прийняли Новоставецька та Човгузівська сільські ради згідно реформи децентралізації, аби розвивати свої населені пункти, інфраструктуру, створювати комфортні умови для проживання людей, утверджувати європейські стандарти. Хоч перший рік діяльності ОТГ був роком її становлення як адміністративної одиниці, можна вже зробити висновок, що одним з пріоритетних напрямків роботи голова громади Анатолій Вальчук, депутати, виконавчий комітет визначили розвиток фізичної культури та спорту, формування у молоді здорового способу життя.


От минулого тижня, на Пантелеймона, в Човгузові відбулося відкриття сучасної спортивної зали. Сталося це за ініціативи голови Анатолія Вальчука, майстра спорту СРСР з важкої атлетики, великого ентузіаста спортивного руху. Адже у колишній Човгузівській сільській раді вивільнилася частина приміщення, це досить простора актова зала, разом з роздягальнею її площа становить 92 кв.м., от її і вирішили використати для занять фізичною культурою та спортом, бо такого місця у селі ще не було. Звісно, це рішення було прийняте на сесії ОТГ, було виділено кошти. Працівники комунального підприємства ОТГ «Вікторія» на чолі з директором Олександром Лебедем зробили сучасний ремонт приміщення, були закуплені тренажери, тенісний стіл, інше спортивне обладнання.
То ж стало відкриття спортивної зали святом усієї громади, бо ж на урочистості прийшли не лише діти, підлітки, молодь, молоді сім’ї з маленькими дітьми, пенсіонери з Човгузова та Вовковець, привіз голова сюди і депутатів, і членів виконавчого комітету ОТГ. Спочатку виступив Анатолій Вальчук. Прозвітував, що на ремонт приміщення та закупівлю спортивного обладнання затратили 233 тисячі гривень. Наголосив, що майбутнє громади – за молодим, фізично розвиненим, здоровим поколінням, що найбільше багатство – це здоров’я.То ж запросив дітей, молодь, жителів Човгузова та Вовковець прииходити і займатися у спортивній залі. Тут буде працювати спортінструктор Сергій Алтухов, в минулому професійний спортсмен, працював тренером у ДЮСШ Хмельницького. То ж наставник – справжній професіонал.
Виступив і староста сіл Човгузів та Вовківці Григорій Ткачук. Привітав своїх односельців з такою гарною подією, закликав, найперше, школярів більше часу проводити за тренажерами, а не за комп’ютерами чи смартфонами.
Далі жіноча вокальна група Човгузівського сільського будинку культури привітала учасників урочистостей прекрасною піснею, а священник Човгузівської церкви отець Андрій провів обряд освячення спортивної зали. А хлопчики та дівчатка просто ринули до тренажерів, хто до штанги, хто до велотренажерів.
У всіх був чудовий настрій, панувала атмосфера радості та задоволення. Схвально відгукнувся про таку подію Гаврилівський сільський голова Василь Гандовський, до речі, єдиний голова з сусідніх сільських рад, який був присутній на відкритті спортивної зали, хоч запрошували всіх. Казав, як добре, що ОТГ виділяє кошти на розвиток фізичної культури та спорту.
Участь в урочистостях взяли і директор філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Володимир Прокопчук, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський та заступник голови районної ради Роман Непотас. Справедливо визнали, що Новоставецька ОТГ робить конкретні кроки для покращення життя людей, задля їх блага, задля молодого покоління.
А.Джус

 

і