Погода

Будемо боротися


Тільки така позиція в мене та у в.о. Волиця-Полівського сільського голови Ольги Федонюк щодо останнього сільського пасовища у Волиця-Польовій. Адже його у жителів села, де вони випасають 75 корів, просто забирають, позбавляють можливості заробити ту каторжну копійку. То ж ми так це не залишимо, будемо відстоювати права та інтереси наших людей.
Хочу поінформувати, що ми зробили від 19 червня. Цього дня ми мали зустрітися з начальником Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

Якщо разом взятися


Наше відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Теофіпольського територіального центру соціального обслуговування працює вже 9 років. За цей час ми надали пенсіонерам та самотньо проживаючим людям величезну кількість послуг – перукаря, швачки, прання та прасування білизни. То ж вже уявити Шибену без нашого відділення просто неможливо. Люди дуже задоволені.
Та ще з листопада минулого року у нас виникли незручності– вода почала текти цівкою, випрати білизну та одяг, скористатися душем вже стало проблемою. Оскільки при відкритті відділення ми врізалися до водопровідної мережі амбулаторії, така ж прикрість спіткала і цей сільський медичний заклад. Звісно, першим перейнявся цим наш директор територіального центру Олександр Голодрига, а також голова районної ради Андрій Петринюк, який побував у нашому відділенні під час об’їзду. Спочатку ду

Завітайте до «Волиці»


Те, що неможливо уявити своє життя без гарного відпочинку, туристських мандрівок стежками мальовничого подільського краю, насолоди неповторною красою отчої землі, позитивних емоцій від спілкування з друзями, є вже незаперечною істиною. Є на туристській мапі Хмельниччини доволі справжніх перлин, де можна прекрасно відпочити з родиною, дітьми, друзями, та й повернутися додому і там ще все переробити. І серед них – спортивно-розважальний комплекс «Волиця» у селі Волиця. Хто вже тут побував, неодмінно захоче приїхати сюди знову.
Знаходиться комплекс в неймовірної краси місцині, на березі чистого сріблястого ставка, колись тут був панський маєток, розкішний парк та садок, з того часу ще залишилися віковічні дерева.