вологість:
тиск:
вітер:
- Деталі
- Категорія: №48 від 29.11.2018р.
- Перегляди: 1003
1 грудня в Україні відзначається День працівника прокуратури
Не все так просто та легко
Напередодні Дня працівника прокуратури розмовляємо із заступником керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури з дислокацією у Теофіпольському районі Ігорем Барахтенком . Знову про просування розгляду найбільш резонансних кримінальних проваджень економічного спрямування, адже більшість з них розглядається вже протягом трьох років, також і про інші справи.
Детальніше: 1 грудня в Україні відзначається День працівника прокуратури
- Деталі
- Категорія: №48 від 29.11.2018р.
- Перегляди: 722
Прочитавши в останньому номері районної газети від 22 листопада 2018 року замітку «Ставок - громаді», хочу поділитися з виборцями наступним. Всього до Теофіпольської селищної ради обрано 26 депутатів. На сесію селищної ради від 9 листопада 2018року, про яку йде мова у замітці, з’явилось 14 депутатів. Секретар селищної ради, який головував на сесії, також є депутат. У виборців, членів громади, може скластися враження, що 11 депутатів, які не з’явилися на вказану сесію, виступають проти передачі ставка громаді, що не відповідає дійсності.
Згідно раніше прийнятого нового генерального плану селища, межу селища біля ставка перенесено від офісу Кредобанку в сторону Теофіпольської дільниці ПАТ «Хмельницькгаз». Тобто, ставок став внутрішньою водоймою, у зв’язку із зміною меж селища і про заслуги в цьому депутатів на вищезазначеній сесії не може йти мови.
- Деталі
- Категорія: №48 від 29.11.2018р.
- Перегляди: 757
24 листопада вся Україна відзначила 85-ту річницю Голодомору. Акція «Запали свічку пам’яті» розпочалась ще 1 вересня цього року, і за цей час вона об’єднала мільйони українців з різних куточків світу.Всеукраїнська акція відбулася в останню суботу листопада. У цей день о 16:00 вся країна на хвилину замовкла на честь загиблих в Голодоморі 1932-1933 років. Українці запалили вогні у своїх вікнах, щоб виразити таким чином повагу до загиблих.
Однієюю з найвірогідніших версій причин масового голоду є його штучне створення владою СРСР для винищення українського народу. За статистикою найсмертельнішим для українців був саме Голодомор 1932-1933 років, тоді за неофіційними даними загинуло близько 10 мільйонів людей.
Довгий час тема Голодомору була забороненою та не визнавалась владою, особливо за часів комуністичного режиму. Визнання Голодомору геноцидом українського народу на державному рівні відбулося лише 28 листопада 2006 року, коли Верховною Радою був прийнятий закон «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні».
- Деталі
- Категорія: №48 від 29.11.2018р.
- Перегляди: 936
Спогад серця
Меланія Сергіївна Квасюк… Моя мама. 2 грудня 2018 виповнюється 100 років з дня її народження.
Народилась мама в селянській родині. Була п’ятою дитиною. А всіх дітей було шестеро. Не дивлячись на важкі роки громадянської війни та революційні події 1917 року, росла кмітливою та здібною, прагнула знань, пізнання життєвого простору. З радістю бігала навіть босоніж до школи, щоб краще пізнати цей незрозумілий, але дивовижний світ. І досягла цього своєю наполегливістю. Стала вчителем російської філології. Починала з навчання у Чернівецькому університеті, а закінчила в Житомирському Інституті, куди перевелась за сімейними обставинами (після одруження з майбутнім моїм татом – Віталієм Олексійовичем Моцним). На той час він був директором Михнівської школи. До речі, 27 грудня виповнюється 107 років з дня його народження.