Погода

Ми йдемо щасливі,  ми йдемо веселі,

сонечко привітне  нам киває вслід.

Літній табір  кличе у свої оселі

діток галасливих  на смачний обід.

На таких веселих нотках протягом двох тижнів розпочинався ранок у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Синьо-жовті віртуози» у здобувачів освітніх послуг Новоставецького ліцею та Човгузівської гімназії при нашому ліцеї. Дуже різноманітна та насичена подіями, цікавими заходами була програма табору. Відкривали табір святково-розважальною програмою під назвою «Весь світ у долонях дитини» та флешмоб танцем для всіх активних «Моє щасливе дитинство», У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому хочеться подякувати директору ліцею Людмилі Василівні Маринюк та педагогічному колективу за змістовні та повчальні заходи, спортивні змагання, де діти показали свої неабиякі здібності.

Вихованці гарно провели час на природі. Співали пісні і плели віночки з польових квітів, відпочивали душею, знайомилися із лікарськими рослинами. Отримавши море емоцій, позитиву і гарного настрою всі спостерігали за природою на ставку, в цю пору було дуже тихо, відразу видно, де хлюпає риба, і навколо теж стояла дивовижна тиша, тільки жаби «тріщали» в очереті. Починала клювати риба… Це найкращий вид активного відпочинку.

Суперовою видалася екскурсія до Ресторації Сімейних цінностей у Волиці. Дітлахи з цікавістю розглядали казкові володіння, які заворожують мальовничими видами. Було дуже весело. Всі з апетитом поласували смачною піццою та фруктовим соком. Просто супер!

Відвідали наші діти і трикотажну фабрику « Аслан-Текстиль». Їх радо зустрічали на своєму підприємстві. Розповідали школярам про те, як виготовляється тканина, як її фарбують, сушать. Для дітей це було чимось надзвичайним.

Найприємнішим моментом екскурсії стало вручення подарунків. Радості та вдячності не було меж. Ми всі щиро вдячні працівникам ПП «Аслан-Текстиль»

Звичайно, не минули ми і наших постійних спонсорів, відвідали молочно-товарну ферму філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП». Дітям було цікаво подивитись на тварин, послухали розповідь про те, як телички стають коровами. Подивилися сучасну доїльну залу та послухали розповідь про молоко, як воно потрапляє на наші столи. І ще нам подарували смачні гостинці. Було цікаво.

Також діти відвідали Бібліохаб, побували в Агенції місцевого розвитку, поклонилися загиблим воїнам на Алеї слави, частими гостями у нас були фасилітаторки із благодійного фонду « Посмішка UА», а ще ми із радістю бігали на заняття в наш сільський будинок культури.

Ось таке воно веселе, цікаве, наповнене щастям життя, вирувало в нашому Новоставецькому пришкільному таборі.

Дуже хочеться, щоб наші вихованці щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій, а літо – це пора для відпочинку.

Тетяна Новосад, директор пришкільного табору відпочинку Новоставецького ліцею