Погода

Хочу повести розмову про кладовища у селах, думаю, скрізь виникла така проблема, як в нас у Волиця-Польовій. Колись як було: була сільська рада, були гроші, трохи ж їх таки вистачало на благоустрій.  Укладався договір з людиною, вона обкошувала кладовище, слідкувала за порядком.  Нема вже тепер по селах сільських рад, одна лише Теофіпольська селищна рада. Провели ту реформу, ніхто нас не питав, а чи стало краще?

Звісно, що не могла наша «Скарбниця», клуб за інтересами Теофіпольського Центру культури та дозвілля,  не долучитися до відзначення Дня української Державності. Бо ми,  старше покоління, однозначно, вклали свою частку в розбудову нашої держави. Сумлінно трудилися, завжди мали активну громадянську позицію, щиро вірили, що настануть в Україні кращі часи, запанує на нашій землі мир та правда. Тож до цього свята активісти «Скарбниці» організували в Теофіполі, у парку відпочинку, виставку декоративно-прикладного мистецтва «Скарбниця шанує таланти». Прекрасно, що участь у ній взяли не лише люди поважного віку, а й середнього та молодь. Бо ж створили разом піднесену атмосферу свята, сповнену патріотизму, зворушливої любові до Вітчизни, до всього українського, до народного мистецтва.

Триває жорстока, кривава повномасштабна агресія  російської федерації  проти нашої суверенної України. Доблесно, мужньо протистоять навалі  московської орди Збройні Сили України. Відбивають атаки ворога, крок за кроком звільняють українську землю від окупантів. Україна переможе, бо не може перемогти держава-агресор, це страшне зло ХХІ століття, яке здійснює геноцид українського народу. Але у цій нещадній боротьбі гинуть і українські військові, патріоти, які прагнуть, щоб Україна жила, щоб мала мирне майбутнє, щоб більше ніколи не було на українській землі війни.

Продовжуємо друкувати матеріали до 35-річчя ветеранської організації Теофіпольщини. Сьогоднішня наша розповідь – про Волицьку сільську ветеранську організацію. Ветеранська організація села Волиця створена у 1987 році. Це був знаменний рік, цього року було село було газифіковане. На установчих зборах 16 лютого 1987 року головою первинної ветеранської організації села був обраний Василь Андрійович Тогобицький, який працював до 17 серпня 1999 року. Цього ж року головою первинного ветеранського осередку було обрано Петра Андрійовича Кравчука, який до цього 30 років очолював місцевий колгосп. Він значно покращив роботу ветеранської організації. Головним в роботі для нього  була робота з людьми та для людей, покращення їх соціально – побутових умов, краще медичне обслуговування ветеранів війни і праці, вдів, одиноких пристарілих, інвалідів.