Погода

Не треба, звісно, повторювати, яке велике значення для жителів нашої громади має робота відділень поштового зв’язку. Адже жителі сіл, селищ, переважно пенсіонери, через Укрпошту отримують пенсії, субсидії, перекази, соціальні виплати, сплачують комунальні послуги. Ще ж лише Укрпошта доставляє передплатникам періодичні видання. Тож без пошти – ніяк.

Зрозуміло, що відповідальна,злагоджена робота поштовиків стаціонарних відділень та мобільних бригад в значній мірі залежить від керівника, адже має бути постійний контроль, реагування на скарги клієнтів Укрпошти, мотивування працівників на підвищення якості поштових послуг. З 2 червня начальником від­ді­лен­ня поштового зв’язку Тео­фіполь-2 працює Галина Андрощук, має вищу юридичну освіту, до цього майже 20 років працювала в Тео­фі­поль­­сь­кій районній державній адміністрації. Тож розмовляємо з нею про стан справ у довіреному їй підрозділі Укрпошти.

– Отже, яку територію тепер обслуговує відділення поштового зв’язку Теофіполь-2?

– Це 5 стаціонарних відділень поштового зв’язку – Теофіполь-1, Теофіполь-2, Базалія, Святець та Новоставці, та 14 пересувних від­ді­лень, які обслуговують 154 населених пунктів: у Теофіполь­ській громаді решту сіл (крім Шибени, Гаївки, Гальчинець, Червоної Случі, Михиринець, Малих Жеребок (обслуговуються ПВПЗ з Волочиська), Ординець та Лютарівки (які обслуговуються ПВПЗ з Красилова; всю територію колишнього Білогірського району та частину колишнього Ізяславського району. У нас працює 92 людини, вони виконують великий об’єм робіт, звісно, потрібний пос­тій­ний контроль, спонукання до покращення роботи. Зрозуміло, що в більшій мірі це стосується працівників мобільних бригад, адже це відносно нова форма роботи Укрпошти, яка була запроваджена з 1 грудня минулого року.

– Яку мету ставите перед собою, як керівник такого великого підрозділу поштового зв’язку?

– Найперше, мені подобається ця робота, відкриваю для себе нові знання та навики. Своє головне завдання бачу в тому, щоб ми всі разом працювали на покращення якості поштових послуг, щоб не було скарг, нарікань. Також для нас є дуже важливим домогтися збільшення прибутків стаціонарних та пересувних відділень через розширені можливості пошти нового формату – замовлення та доставка малогабаритної техніки та ліків, в майбутньому – зняття готівки з картки тощо. Загалом, Укрпошта надає 50 видів поштових послуг, і наше завдання – щоб люди ними користувалися.

– Завершується передплатна кампанія періодичних видань на друге півріччя, плата за оформлення передплати, кошти за доставку газет та журналів є одними з джерел формування бюджету Укрпошти. Оскільки внаслідок запровадження пересувних відділень тиражі видань впали, в тому числі і нашої газети, відповідно недоотримала кошти і Укрпошта. Як плануєте виправити ситуацію?

– Це дійсно так, тому спрямовую наших працівників на посилення роботи в цьому напрямку. Адже Укрпошта працює в умовах конкуренції, тому збільшення надходжень до бюджету для нас є дуже важливим. До речі, дуже добре, що передплата місцевих видань продовжена до 30 червня. Тож всі, хто хоче встигнути оформити передплату на «Життя Теофіпольщини», можуть це зробити і в стаціонарних відділеннях, і в пересувних. Ніхто не має права їм в цьому відмовити.

– Що ж, Галино Миколаївно, сподіваюся, що нарікання жителів громади на роботу пересувних відділень залишилися в минулому, що ви це питання будете тримати на постійному контролі, що зумієте завоювати довіру людей, І всі будуть задоволені – і клієнти, і поштовики. Що ви будете реагувати на будь-які прояви безвідповідальності та байдужості ваших працівників на запити людей. Звісно, найкраще – щоб такого зовсім не було.

Галина Тебенько