Погода

Газета для мене, як повітря

Можливо хтось і не повірить, але «Життя Теофіпольщини» стало для мене необхідним, як повітря.
Якось так сталося, що на початку цього року за всіма проблемами, які були у моїй сім’ї, я просто забула її передплатити. І мені ніби чогось не вистачало. Отож, при першій нагоді побігла на поштове відділення і виписала газету. Скажу відверто, що кожного четверга чекаю газету з нетерпінням. Читаю її, як кажуть, від «корочки до корочки», бо на кожній сторінці знаходжу цікаву інформацію.

У нас тепло та


затишно


Ні для кого не секрет, що основна проблема більшості навчальних закладів - це енергоносії. Зіткнувся з такою проблемою і наш дошкільний навчальний заклад «Пізнайко». Бо ж далі опалювати наше приміщення газом стало неможливо. Колектив і батьки звернулися за допомогою до керівництва філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП». Як і завжди, нам не відмовили у проханні.За кошти благодійного фонду «МХП – громаді» було придбано твердопаливний котел. Його вже встановили. На сьогоднішній день у нас тепло і затишно завдяки небайдужим людям.

Майже всі школи розпочали


опалювальний сезон

Забезпечити тепло, пережити зиму для освітніх закладів завжди було великим викликом. Але, що буде так складно, як в цьому році, ніхто й не міг подумати. Адже в країні був за-проваджений газовий ринок, ціни стрибнули. Оскільки більшість шкіл опалювалися газом, керівництво Теофіпольської селищної ради вирішило перевести їх на опалення твердопаливними котельнями. Вже й КП «Тепловик»розпочало встановлювати нові котли, ремонтувати старі. Однак наприкінці жовтня ситуація змінилася, у Києві, на вищому рівні були досягнуто домовленості, за якими освітні комунальні заклади впродовж цього опалювального сезону мають отримувати газ по 16 гривень.

Знову про коронавірус
Станом на 24 листопада за інформацією Теофіпольського лабораторного відділення на Теофіпольщині з початку пандемії зареєстровано 3258 випадків інфікування коронавірусною інфекцією, з початку цього року – 1946. З початку пандемії померло 73 людей, з початку року – 53. Всього захворіло дітей – 206. На жаль, спаду пандемії не спостерігається.
У Теофіпольській багатопрофільній лікарні продовжує працювати ковідний госпіталь.

Скрізь має бути справедливо:


і порядок, і контроль

Живу я у Волиця-Польовій, є власницею трьох земельних паїв, які здані в оренду ТОВ «Україна-2001». Цього року орендна плата за пай становить 11 800 гривень, така вона останні три роки і її не підвищують. Вже дали нам цукор, пшеницю, кукурудзу. Слава Богу, що не так, як вторік, коли кукурудзу дали аж в січні. Та хочу сказати про таке. Вперше за 10 років, на Дмитра, на День села, кожному власнику земельного паю ТОВ «Україна-2001» дала по 500 гривень. А чому не на кожний пай? От в мене 2 паї по 2 гектари землі, я отримала лише 500 гривень. І тож я не одна така, люди дуже обурюються. Проте, знаю, що одна людина, яка мала пай у 3 гектари, розділила його між дітьми, вийшло 3 паї по одному гектару. І всі троє отримали по 500 гривень. То чого ж так?