Погода

Чемпіони серед нас

16-18 липня в м. Ванцагелло (Італія) пройшов Чемпіонат Світу з гирьового спорту під егідою WKSF, в якому взяла участь збірна команда Асоціації гирьового спорту України (22 спортсмени). За підсумками трьох днів змагань команда України посіла друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед господарів Чемпіонату - команду Італії. Загалом у Чемпіонаті взяли участь 145 спортсменів із 13 країн світу. Серед спортсменів збірної України були і наші новоставецькі гирьовики, які посіли призові місця.
В категорії «дорослі» Василь Михайлінчик зайняв 1 місце в двоборстві у ваговій категорії до 74 кг та встановив рекорд Світу. Василь Михайлінчик гирею у 32 кг виконав: поштовх - 96 разів, ривок – 166 разів і набрав в сумі - 179 балів, ставши в п’ятий раз Чемпіоном Світу.

Це його покликання

Про те, що обрав дуже відповідальну, нелегку професію ветеринарного лікаря, одну із стародавніх, шанованих, Віталій Глаговський жодного разу не пошкодував. Бо працелюбний, старанний, любить тварин, поважає людей, щирий душею. Лікувати тварин, рятувати їх – це не просто високі слова, це його покликання.
Народився та виріс Віталій у Єлизаветполі. Закінчив місцеву дев’ятирічку, далі Гальчинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. Із задоволенням вчився у Кам’янець-Подільському Національному Аграрно-Технічному Університеті на факультеті ветеринарної медицини. Багато додала йому, як майбутньому ветеринарному лікарю, практика в Хмельницькій обласній державній лікарні ветеринарної медицини, бо теорія це теорія, а практика – найголовніше.

Жнива тривають

У Філії «Рідний край» продовжуються
жнива ранніх зернових та олійних культур

Директор підприємства Сергій Прокопчук зауважив:
- Дотримуючись народної мудрості - «урожай не той, що в полі, а той, що в коморі», підприємство повною мірою забезпечило себе зернозбиральною технікою для збирання врожаю. На ланах Філії працює 17 комбайнів, більше 40 автоперевізників. Найперша увага приділялась збиранню озимого ріпаку. В агроформуванні уже зібрали 90 % площі (3445 га) і намолотили понад 11 тис тонн озимого ріпаку, врожайність якого складає 36 ц/га. Виробничий підрозділ с. Новоставці (регіональний директор Юрій Федорчак) уже повністю завершив збирання озимого ріпаку. Та найбільші надії — на пшеницю.

Забезпечують


епізоотичне благополуччя

Напередодні Дня працівника ветеринарної медицини про стан галузі у Теофіпольській громаді розмовляємо з начальником Теофіпольського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Павлом Шевчуком (на фото).
Хоч відбулося реформування і в управлінні додалося ще кілька напрямків роботи, все ж пріоритетним залишається ветеринарна медицина. Що скажете про стан цієї надважливої для господарства та жителів громади галузі?
У нашій службі на сьогодні працює 54 людей, це працівники Теофіпольської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Теофіпольської міжрайонної лабораторії Держпродспоживслужби у Хмельницькій області та працівники нашого управління. Спільно ми працюємо над забезпеченням епізоотичного благополуччя у Теофіпольській громаді, проводимо лабораторно-діагностичні та лікувально-профілактичні заходи. Це весняні та осінні діагностування ВРХ, вакцинування собак, котів та корів від сказу, вакцинування ВРХ від сибірки, туберкульозу, домашніх птахів від хвороби Ньюкасла. При цьому ми охоплюємо всі колективні господарства та приватний сектор.

Грають справжні

 

професіонали

 

Футбол є не тільки у Волочиську, Дунаївцях, Хмельницьку, але й у Теофіполі. Хоча й невеликий, але свій. Є свій стадіон, тренер. Регулярно проходять тренування. Більше 10 гравців – це місцеві вихованці. Про це знають чимало вболівальників, отож із задоволенням йдуть дивитися на гру улюбленої команди.
Керівництво клубу в особі Василя Сторожука та Михайла Параїла докладають чимало зусиль для розвитку цього виду спорту, шукають спонсорів, дбають про футбольне поле, роздягальні, повну екіпіровку команди.
Футбольну команду тренує досвідчений тренер Ігор Шишкін, який раніше добивався немалих успіхів на футбольній ниві у Теофіполі та Волочиську.
Команда «Іскра» грає в чемпіонаті області, де виступає в центральній зоні з семи команд і посідає перше місце після першого кола, не втративши жодного очка.