Погода

 

 

Незабутні враження


1 червня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося свято з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Його організаторами були сектор культури та служба у справах дітей райдержадміністрації. Привітати дітей прийшов перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський. Він побажав їм життєвих гараздів, міцного здоров’я, успіху у всіх починаннях та добре відпочити, набратись сил до нового навчального року
Чудово вела цей масовий захід працівник районного будинку культури Галина Стаднік. Музичне оформлення забезпечив звукорежисер районного будинку культури Володимир Тарасов.
Концертну програму свята дитинства очолили дитячі танцювальні колективи та учасники художної самодіяльності району. Діти, запрошені на свято, побачили святковий концерт, взяли участь у конкурсах.Підприємці району організували для малечі солодкий стіл. Меценатами стали виконавчий директор благодійного фонду Вадима Лейві «На благо України» Наталія Томчук, керівник Білогірського хлібокомбінату Людмила Лейві, СТОВ “Нива” (Микола Якубівський), сільські голови Катерина Базалійська (Святець), Олексій Козачук (Кунча). Щиру подяку організатори свята висловлюють групі аніматорів під керівництвом Алли Травінської та ТЦ «Біні-Бум», депутату районної ради Михайлу Тєнєнєву.

Було справжнє свято радості


З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей Філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» у Новоставцях організувала для учнів 1-4 класів Новоставецької, Шибенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Колісецької, Коров‘єнської, Ільковецької, Великолазучинської, Кунчанської та Човгузівської ЗОШ І-ІІ ступенів чудове свято радості.


Прекрасні слова вітань із Міжнародним Днем захисту дітей прозвучали від директора підприємства Володимира Прокопчука. Свято ж було неповторне, школярі отримали море позитивних емоцій. Адже брали участь у різних іграх та розвагах, демонстрували свої уміння у виконанні пісень та танцювальних композицій.

Це їхнє свято


Старший лейтенант поліції Олександр Поліщук, старший дільничний офіцер поліції, обслуговує територію Поляхівської, Бережинецької, Волице-Полівської, Волицької, Олійницької, Ординецької та Лідихівської сільських рад.
- Робота мені подобається, - розказав при зустрічі, - хоч спочатку вагався переходити на цю посаду. Та це постійне спілкування з людьми, прагну їм допомогти,

підтримати, в кабінеті сидіти я не можу. Жителі дільниці телефонують і вдень, і вночі, отже, мені довіряють, а це дуже важливо.

Роботи завершуються 


Минув травень, отже строки здачі в експлуатацію першої черги районного будинку культури – спортивного комплексу – знову пересуваються. Про стан будівництва

нову цікавимося у виконроба підрядника ПП «Вектор М» Ігоря Кравця

.
- Усі будівельні та оздоблювальні роботи знаходяться на завершальній стадії, - розказав, - нам дали строк до 8 липня, це реально. В підвальному приміщенні потрібно завершити виходи до щитової та до котелень, встановити плінтуси до підлоги, мозаїку висотою 1,5 метра на стінах коридорів, покласти плитку на сходах в підвал. У великій спортивній залі почали стелити підлогу, все готове для фарбування стін. На другому поверсі доводиться міняти стелю, бо ж поцвіла, обсипалася, опалення ж так і не було, це додаткові затрати, та що поробиш. На сходах між першим та другим поверхами також потрібно встановити мозаїку, у коридорах на першому поверсі також.


Накувала зозуля вже 90

- Вітали мене з Днем Перемоги, - казала Марія Петрівна, - я ж учасник війни, приїздили наш Новоставецький сільський голова Анатолій Вальчук, секретар Люба Козак, голова ветеранської організації Євгенія Кренціглова. Не забули про мене, що то за добрі люди. Та й з Днем Матері мене привітали, грошову допомогу вручили. Я ж хоч з паличкою, та ще ходжу на мітинг на 9 Травня, ні разу не пропустила. Та й як таке свято не святкувати? Бо ж війна – таке страхіття, не дай, Боже, комусь це пережити. Пам’ятаю, як в окупацію німці гнали нас окопи копати під Михнівку та Новоставцями. А скільки чоловіків з нашого Коров’єго побили на фронті! Скільки вдів,

скільки сиріт зосталося! А тепер що? Знову війна, і не видно їй кінця? Як дивлюся новини чи слухаю радіо про подіі на Сході, де молоді хлопці гинуть, - переживаю, плачу. Що то воно буде далі? А 5 червня виповнилося їй вже 90 літ. Хоч здоров’я вже не те, голова крутиться, тиск скаче, ноги болять, та має Марія Петрівна світлий розум та добру пам’ять. У дружній родині Гетьманів її шанують, оберігають, бо ж матір-берегиня, мудра порадниця. А на життєвій ниві було всяке – і голод, і тривоги, і нестатки, як у всіх з її покоління.