Погода

Роботи завершуються 


Минув травень, отже строки здачі в експлуатацію першої черги районного будинку культури – спортивного комплексу – знову пересуваються. Про стан будівництва

нову цікавимося у виконроба підрядника ПП «Вектор М» Ігоря Кравця

.
- Усі будівельні та оздоблювальні роботи знаходяться на завершальній стадії, - розказав, - нам дали строк до 8 липня, це реально. В підвальному приміщенні потрібно завершити виходи до щитової та до котелень, встановити плінтуси до підлоги, мозаїку висотою 1,5 метра на стінах коридорів, покласти плитку на сходах в підвал. У великій спортивній залі почали стелити підлогу, все готове для фарбування стін. На другому поверсі доводиться міняти стелю, бо ж поцвіла, обсипалася, опалення ж так і не було, це додаткові затрати, та що поробиш. На сходах між першим та другим поверхами також потрібно встановити мозаїку, у коридорах на першому поверсі також.


Продовжуються роботи і ззовні. Фронтальні та бічна сторони фасаду утеплені, ще тепер їх будуть оздоблювати короїдом. Ще потрібно завершити благоустрій, докласти тротуарну плитку, засіяти газон. Майже готова до експлуатації твердопаливна котельня. Треба лише встановити двері, облицювати санвузол, роботи тут на 3-4 дні.
- Чекаємо коштів, - продовжував, - для завершення робіт потрібно біля трьох мільйонів гривень, вони з дня на день мають надійти на рахунок. Ми вже отримали обладнання, як тільки приміщення будуть готові, будемо його встановлювати.
Хочеться сподіватися, що всі роботи до 8 липня будуть завершені і спортивний комплекс нарешті буде зданий в експлуатацію.
Галина Тебенько