Погода

Гарний настрій був у четвер, 24 грудня, у т.в.о. директора КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня» Романа Яцуха та його заступника Ольги Ковтуняк, працівників пологового відділення лікарні. Адже отримали від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» сучасне, якісне трансформерне гінекологічне крісло.

  • Нашому пологовому відділенню, казали, - вкрай було потрібне таке крісло, адже треба, аби умови перебування породіль у лікарні відповідали стандартам. То ж чудово, що на наше прохання відгукнувся фонд народного депутата України, голови Хмельницької обласної партійної організації політичної партії «За майбутнє» Сергія Лабазюка. Ми йому дуже вдячні.

24 грудня під головуванням Михайла Тененева відбулася друга позачергова сесія Теофіпольської селищної ради. Депутати розглянули та прийняли рішення з понад 30 питань порядку денного.  Затвердили ряд програм: Комплексну програму запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки та території Теофіпольської селищної ради на 2021-2025 роки; Програму підтримки діяльності Теофіпольського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки; Програму «Територіальна оборона» на 2021-2023 роки; Програму утримання та фінансової допомоги КП «Теофіпольський стадіон» на 2021-23 роки; Програму діяльності КУ «Теофіпольський трудовий архів» на 2021 рік; Програму розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021 рік; Програму медико-соціального забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік; Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня» на 2021 рік; Програму підтримки діяльності Теофіпольської районної державної адміністрації у 2020 році; Програму охорони навколишнього природного середовища  та території Теофіпольської селищної ради на 2021 рік; Програму з відзначення державних та професійних свят, ювілейних, святкових дат та здійснення інших заходів на території Теофіпольської селищної ради на 2021 рік; Програму фінансової підтримки КП «Тепловик» на 2021 рік.

                                                  МИРОЛЮБНИЙ ПІВЕНЬ

          Розповідь  про  воїна-інтернаціоналіста Олексія Півня розпочнемо з того, що повідомимо   коротенький відрізок  його  біографії. Отож,  народився він у Човгузові  12 червня 1969 року в родині хліборобів – Сергія  Федоровича і  Ніни Микитівни.  Дитинство хлопчини  минало у  будня та святах - так, як і всієї сільської малечі. А коли пішов до  сільської загальноосвітньої школи, то взявся за навчання. Наука давалася  хлопцеві легко, бо ж він  завжди і в усьому  прагнув осягнути  все те, що  диктував  шкільний підручник. Учителі, а тим більше батьки,  раділи успіхам юного Олексія. А той, у свою чергу, старався не підвести дорослих наставників.