Погода

Ми були успішною


громадою,


працювали для людей

Десять років поспіль я працюю в місцевому самоврядуванні головою Новоставецької сільської ради, останні два роки з них - головою Новоставецької ОТГ.
Створювати об’єднану громаду ми розпочали після того,як у нашому районі не вдалося створити Теофіпольську ОТГ. На сході села ми вирішили розпочати створення своєї громади, оскільки, за нашими розрахунками, майбутня громада мала право на існування, тобто, мала бути самодостатньою. Ми спрацювали і 23 грудня 2018 року, згідно рішення ЦВК, було призначено вибори сільського голови та депутатів. Так утворилася Новоставецька ОТГ, в склад якої увійшли дві сільських ради, Новоставецька та Човгузівська, загальною чисельністю 3 тисячі чоловік.
Перший рік було дуже важко, потрібно було створювати нові підрозділи, переоформляти документи на заклади освіти та культури, закупляти техніку.
Наша громада взяла участь у державній програмі реформування поліції під назвою « Поліцейський офіцер громади». Реалізовуючи дану програму, на території ОТГ було відкрито поліцейську станцію для роботи поліцейського офіцера громади, який забезпечує правопорядок. Ми закупили для нього необхідну оргтехніку. Згідно державної програми офіцер громади отримав службовий автомобіль для виконання своїх службових обов’язків.

У районній раді

Добігає до завершення каденція Теофіпольської районної ради сьомого скликання. 9 жовтня відбулася її остання сесія.
Депутати затвердили щорічний звіт голови районної ради Андрія Петринюка, взяли до відома інформацію про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Теофіпольського району за І півріччя 2020 року. Обговорили хід виконання Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Теофіпольського району на 2019-2023 роки. Також обговорили хід виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Теофіпольська центральна районна лікарня» на 2019-2021 роки.

Дороги  завжди  будуть

25 жовтня в Україні відзначається День дорожника, це наше професійне свято. То ж хочу сказати, що Філія «Теофіпольськийрайавтодор» впродовж 2020 року продовжувала працювати, тобто, наше підприємство збереглося, а це головне. Ми знову вже на 2020 рік уклали договори з Службою автомобільних доріг в Хмельницькій області та Службою місцевих доріг. Було фінансування, нас забезпечували матеріалами, ми виконували плани. То ж проводили ремонтні роботи по всьому районі, на дорогах державного та місцевого значення. Ми дороги не будуємо, а лише обслуговуємо. А будують сучасні будівельні компанії з новітними технологіями, які виграють тендери.
Наш трудовий колектив невеликий, це 22 працівників, але це сумлінні та відповідальні люди.