вологість:
тиск:
вітер:
- Деталі
- Категорія: №19 від 10.05.2018р.
- Перегляди: 1519
- Найбільше свято для нас, - промениться щастям погляд Анастасії Іллівни, - коли наші діти до нас приїжджають з внуками та правнуками, всіх разом аж дванадцятеро. На Великдень були, Міті виповнилося вже 80 років, а 1 травня наше золоте весілля відзначали. Як подумаю, ніби вчора все було, а роки збігли. Я ж ніколи не пошкодувала, що тут, на третій Мар'янівці знайшла свою долю, завжди відчувала, що маю надійний тил, почуваю себе щасливою жінкою, матір'ю, бабусею.
Сидимо в гостинній оселі Сиваків, Анастасія Іллівна та Дмитро Олександрович згадують, як все було.
- Родом я із Заруддя, - розказує господиня, - у 1967 році закінчила на Сумщині Глухівський педагогічний інститут. Призначили мене вчителькою початкових класів Мар'янівської восьмирічної школи, дітей тоді було багато, до 80 учнів. Мені дуже сподобалася школа, учні, вчителі, та й мене прийняли, як в рідну сім'ю. Директором тоді був Григорій Софронович Іванюк, дуже хороший керівник, прекрасна людина. І от 12 жовтня святкували в нього день народження. І Мітя там був, бо директорова дружина була його тіткою. Це був хлопець-молодець, веселий, жартівливий, душа компанії. Одразу в мене до нього виникла симпатія, напевне, це була любов з першого погляду, запав він мені в душу, зрозуміла, що йому можна довіряти. Стали зустрічатися і першого травня вже було весілля, спочатку в мене, в Зарудді, потім тут, на третій Мар'янівці.
- Деталі
- Категорія: №19 від 10.05.2018р.
- Перегляди: 2257
У яскраве, незабутнє, сповнене високих, щирих почуттів торжество вилилось святкування 50-річного ювілею Теофіпольської дитячої музичної школи. Бо ж світ музики особливий, пристрасний, він надихає, дає сили до життя, творчості, дає душі крила. То ж в актовій залі школи, де 27 квітня відбулися урочистості, не було випадкових людей, прийшли сюди учні та викладачі, батьки, випускники, всі, кого торкнувся цей чарівний, дивовижний світ. Із-задоволенням переглянули стенди зі світлинами миттєвостей 50-річного шляху школи, подивилися відеофільм.
Красномовною була промова директора Людмили Чернікової, адже є чим гордитися, є успіхи, перемоги, школа посідає достойне місце серед дитячих музичних закладів, найбільш обдаровані випускники школи здобули вищу музичну освіту, знайшли свій професійний шлях у мистецтві. Висловила вдячність всім, хто постійно підтримував заклад – місцевій владі, благодійникам та батькам. Особливі слова подяки прозвучали для голови районної ради Андрія Петринюка, який вже до початку святкування ювілею привітав колектив школи та вручив подарунок.
- Деталі
- Категорія: №19 від 10.05.2018р.
- Перегляди: 1190
День пам’яті та примирення. Цей День стосується чи не кожної української сім’ї, адже Друга світова війна була для українців страшною трагедією. Під час цієї війни за офіційними даними загинуло 6 мільйонів 38 тисяч українців, її чорне крило торкнулося матерів та батьків загиблих воїнів, їх дружин, дітей. Не з чуток знала, якого болю, страждань і горя завдає війна і родина моєї бабусі по-батькові Уляни Герасимівни Реви з Малих Жеребок. ЇЇ чоловіка, а мого діда Левка Олексійовича Реву забрали на фронт весною 1944 року. Залишився живим під час взяття Тернополя, коли німці масово побили тисячі необстріляних наших земляків. Та невдовзі і його догнала фашистська куля. Розказувала бабуся, що у вересні 44-ого викликали її в сільраду і сказали, що чоловік загинув. Однак похоронки не було. Так у 40 років вона стала вдовою, то ж ставити на ноги двоє синів довелося самій. Було їй дуже тяжко, та мужньо несла свій хрест, про себе не думала, лиш про своїх хлопців. Так все своє життя, а прожила вона 91 рік, була вдовою.
- Деталі
- Категорія: №19 від 10.05.2018р.
- Перегляди: 1410
8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це був найкривавіший глобальний конфлікт, під час якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей, нагадують в Українському інституті Національної пам’яті. Українці воювали проти нацизму у 7 арміях світу: Червоній армії, Українській Повстанській Армії, Війську Польському, Французьких, Британських, Канадських Збройних Силах та армії США. Прямі людські втрати України у Другій світовій війні становлять близько 8-10 млн осіб.
- Деталі
- Категорія: №19 від 10.05.2018р.
- Перегляди: 1254
Нещодавно у Шибенській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась чудова подія – після капітального ремонту був відкритий кабінет хімії. Ремонт був проведений за кошти філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП». Будівельники на чолі з бригадиром будівельної бригади філії Борисом Лядецьким замінили чотири вікна, поставили нові двері, змонтували сучасні світильники, пошпаклювали та пофарбували стелю та стіни, відремонтували підлогу, постелили лінолеум. Ще ж для кабінету закупили нові парти та стільці. Загалом на проведення ремонту використали 120 тисяч гривень.