Погода

У яскраве, незабутнє, сповнене високих,  щирих почуттів торжество вилилось святкування 50-річного ювілею Теофіпольської дитячої музичної школи. Бо ж світ музики особливий, пристрасний, він надихає, дає сили до життя, творчості, дає душі крила. То ж в актовій залі школи, де 27 квітня відбулися урочистості, не було випадкових людей, прийшли сюди учні та викладачі, батьки, випускники, всі, кого торкнувся цей чарівний,  дивовижний світ. Із-задоволенням переглянули стенди зі світлинами миттєвостей 50-річного шляху школи, подивилися відеофільм.
Красномовною була промова директора Людмили Чернікової, адже є чим гордитися, є успіхи, перемоги, школа посідає достойне місце серед  дитячих музичних закладів, найбільш обдаровані випускники школи  здобули вищу музичну освіту, знайшли свій професійний шлях у мистецтві. Висловила вдячність всім, хто постійно підтримував заклад – місцевій владі,  благодійникам та батькам. Особливі слова подяки прозвучали для голови районної ради Андрія Петринюка, який вже до початку святкування ювілею привітав колектив школи та вручив подарунок.


Із золотим  ювілеєм привітав музичну школу голова райдержадміністрації Юрій Маєвський. Зазначив, що споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.  
-    Ваша музична школа несе таку велику просвітницьку місію, що про її досягнення знають не лише у нашому районі, а й за його межами. Сьогодні, ваші 200 учнів і 19 викладачів - це основа та фундамент майбутніх досягнень і творчий потенціал нашого району. А до такого славного сьогодення додається і не менш славне минуле цього закладу, що дав дорогу у світ музики не одному поколінню юних музикантів нашого району, - наголосив керівник,  побажав педагогічному колективу та учням міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в музично-естетичне виховання підростаючого покоління  району та з нагоди 50 річчя заснування Теофіпольської дитячої музичної школи Юрій Маєвський вручив Людмилі Черніковій  грамоту Хмельницької обласної державної адміністрації та цінний подарунок.
Привітав школу з такою вагомою подією і заступник Теофіпольського селищного голови Володимир Федонюк, вручив грамоту та подарунок. Тепло та щиро вітав школу і  директор Хмельницього обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Андрій Клименко,
До вітань також долучилися завідувач сектору культури райдержадміністрації Лідія Філик, директор дитячої художньої школи Олена Левицька, директор районної центральної бібліотечної системи Світлана Рудик.
А благочинний Теофіпольського району Української Православної Церкви отець Сергій Філик вручив Людмилі Черніковій грамоту Української Православної церкви Шепетівської єпархії та ікону «Тайна вечеря».
Впродовж урочистостей присутнім тепло своїх сердець, свої вміння та майстерність дарували викладачі Наталія Шевченко, Ольга Яцух, загальношкільний дитячий хор, зразковий хореографічний колектив «Теофілія», танцювальний колектив сучасного танцю «Екшен», ансамбль духових інструментів, учениці-солісти  Валентина  Мельничук та Софія Козак, учні Андрій Мельник (соло на трубі), Тимофій Добровольський (фортепіано), Роман Криворук (баян), тріо гітаристів у складі Дарини Лубківської, Ростислава Марценюка та Іванни Даниленко, студентка Хмельницького музичного коледжу Анастасія Козак, випускниця цього ж закладу Елла Михальчук,  вокальний ансамбль викладачів школи «Елегія». Усіх  зворушило і вітання вихованців дитячого садка «Бджілонька».
Виросли вже у Теофіпольської дитячої музичної школи золоті крила. Залишається побажати їй високого польоту,  нових і нових талановитих, закоханих у музику учнів, добра, радості та миру.
Галина Тебенько