Погода

Нещодавно у Шибенській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась чудова подія – після капітального ремонту був відкритий  кабінет хімії. Ремонт був проведений за кошти  філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП». Будівельники на чолі  з бригадиром будівельної бригади філії Борисом Лядецьким замінили чотири вікна, поставили нові двері, змонтували сучасні  світильники, пошпаклювали та пофарбували стелю та стіни, відремонтували  підлогу, постелили лінолеум.  Ще ж для кабінету закупили нові парти та стільці. Загалом на проведення ремонту використали  120 тисяч гривень.


- Приміщення школи було збудоване ще у 1975-ому році, - розказав директор закладу Сергій Савчук, - капітального ремонту жодного разу не робили, щороку під час літніх канікул білили стіни та стелю, фарбували вікна, двері та підлогу. Та все ж потроху навчальні кабінети ставали дуже непривабливими. Та найгірший стан був у кабінеті хімії, тут вікна просто розсипалися, лінолеум був обдертим, парти вже не відповідали вимогам. І ось у січні цього року на сесії сільської ради я зустрівся з директором філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Володимиром Прокопчуком. Запросив  до школи, Володимир Олександрович побачив все на власні очі і прийняв рішення допомогти, зробити євроремонт у цьому кабінеті. Роботи тривали протягом місяця, будівельники сумлінно працювали, зробили все на совість.
То ж на захід завітали Володимир Прокопчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник. Вчителі  та учні урочисто зустріли гостей хлібом і сіллю. Директор підприємства подарував педагогічному колективу школи плазмовий телевізор. Майя Мельник вручила Володимиру Прокопчуку Подяку відділу освіти - за надання благодійної допомоги загальноосвітнім закладам району.
І ось почесні гості  перерізали  синьо-жовту стрічку – оновлений кабінет хімії був відкритий. Слова подяки на адресу філії «Рідний край» прозвучали і від школярів, і від директора Сергія Савчука, і від вчительки хімії Галини Оніксімової, і від вчительки інформатики, представниці батьківського комітету Людмили Креденцар.
Володимир Прокопчук зауважив, що підприємство надавало і буде надавати допомогу закладам освіти і саме капітальне оновлення кабінету хімії –це лише початок і до цього почину необхідно долучитись всією громадою, адже діти – це майбутнє країни, у кожній дитячій посмішці, у її радощах – міць нашої держави.
Є ще до чого долучитися у Шибенській школі  - треба замінити 26 вікон на фронтальній стороні, перестелити підлогу у коридорі на першому поверсі. Та якби ж всі навчальні кабінети стали такими, як кабінет хімії…
А.Джус