Погода

Вшанували


ветеранів-фронтовиків

На день Святого Миколая його дарункам цього року були раді і ветерани-фронтовики. Саме з ініціативи голови районної ради Андрія Петринюка та голови районної організації ветеранів Володимира Кобери були розвезені їм продуктові набори, матеріальну допомогу.
Бентежні почуття відчули люди поважного віку, коли вони, а ще начальник інформаційно-аналітичного відділу районної ради Ганна Кондратюк та заступник голови районної ради ветеранів Андрій Рудюк завітали до їх осель.
Щиро дякували всім за візит і вітання з новорічно-різдвяними святами 98-річний воїн-фронтовик Абрам Рувінович Діхтяр із Базалії, полковник у відставці Харлампій Пилипович Розмаріца з с.Коров’є, Ганна Антонівна Дишлевська-Антощук з Новоіванівки, Петро Митрофанович Бульбах із Човгузова. Дякували гостям і члени сімей людей воєнної доби Василя Никифоровича Мушинського з Єлизаветполя та Захарія Маркіяновича Олійника з Дмитрівки, Петра Корнійовича Півня із Поляхової.


Приємною подією став візит до ветерана війни і праці Андрія Семенюка із Колок. Андрій Йосипович радо зустрів гостей – посланців від Святого Миколая. Бо вони, насамперед, подякували за ентузіазм і невичерпну енергію ветерану, який бере активну участь у всіх заходах свого ветеранського осередку, членом якого є вже більш трьох десятків років.
Спілкування із ветеранами-фронтовиками проходило у теплій невимушеній атмосфері. А візитери залишились задоволеними від побаченого у кожній оселі, де мешкають люди поважного віку. Скрізь відчувалась синівська турбота про своїх батьків. Останні живуть у теплі та гарному догляді, оточені любов’ю і піклуванням.
Щасливими почували себе воїни-фронтовики, раді, що про них не забувають, що є на світі люди, які поважають старість. І серед них – голова районної ради, волонтер і благодійник Андрій Петринюк.
Прес-центр районної ради ветеранів