Погода

Нещодавно у Славутичі пройшов  Чемпіонат України з важкої атлетики у віковій категорії  до 13 років.  Вихованка Тефіпольської ДЮСШ відділу освіти Катерина Мусіюк у ваговій категорії 40 кг посіла перше місце (ривок – 38 кг, поштовх – 43кг).  Марія Латчук у ваговій категорії до 36 кг виборола друге місце та виконала спортивний норматив - І дорослий розряд, а в ривку Марія Латчук поставила рекорд України у своїй ваговій категорії, піднявши штангу 35 кг. Тренер-викладач Василь Михайлінчик та керівництво спортивної школи щиро вдячні за  фінансову підтримку директору філії «Рідний край»  ПрАТ «Зернопродукт  МХП» Володимиру Прокопчуку та  Новоставецькому сільському голові Анатолію Вальчуку.

Чергове засідання колегії райдержадміністрації розпочалося зі вступного слова голови РДА Юрія Маєвського, Адже повернувся з навчання з Польщі, мав багато позитивних вражень.
- Просто у цій країні навчилися працювати, - казав, - коли у 1989 році Бальцерович розпочав реформи, ще три роки були для країни надзвичайно складними. А далі почався розвиток. Хоч ми знаходимося лише  за 350 кілометрів, та там зовсім інший світ, інші реалії. Тут повна прозорість господарської діяльності, влада не заважає бізнесу, немає тіньової економіки, люди тут навчилися цивілізовано жити. На високому рівні  працює поліція, служба фіскального нагляду, в країні немає жодного олігарха, немає і державних підприємств. Формула успіху досить проста – всі чесно працюють, поважають закон. Напевне, саме через сюди на заробітки масово виїжджають українці, до речі, поводять себе набагато  стриманіше, ніж вдома.