Погода

Нещодавно у Славутичі пройшов  Чемпіонат України з важкої атлетики у віковій категорії  до 13 років.  Вихованка Тефіпольської ДЮСШ відділу освіти Катерина Мусіюк у ваговій категорії 40 кг посіла перше місце (ривок – 38 кг, поштовх – 43кг).  Марія Латчук у ваговій категорії до 36 кг виборола друге місце та виконала спортивний норматив - І дорослий розряд, а в ривку Марія Латчук поставила рекорд України у своїй ваговій категорії, піднявши штангу 35 кг. Тренер-викладач Василь Михайлінчик та керівництво спортивної школи щиро вдячні за  фінансову підтримку директору філії «Рідний край»  ПрАТ «Зернопродукт  МХП» Володимиру Прокопчуку та  Новоставецькому сільському голові Анатолію Вальчуку.

21 квітня в смт.Теофіполь відбулися обласні зональні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2017-2018 р. р. вікова група U-12 2006 р. н. В зоні брали участь команди: м.Славута,  Волочиський район, смт. Білогір’я  та смт.Теофіполь. Наші спортсмени зайняли перше місце і вийшли у фінал. У фінальних змаганнях, які проходили 26 квітня у Хмельницькому, команда посіла п’яте місце. Тренери-викладачі: Віктор Михальчук та Олександр Царук.

21-22 квітня у Старокостянтинові відбувся відкритий Чемпіонат міста та відкрита першість Старокостянтинівської ДЮСШ з боксу. Теофіпольська ДЮСШ відділу освіти взяла  участь в цих змагання і посіли призові місця: Максим Романюк – І місце, Мирослав Романюк – І місце, Денис Пурик – І місце, Борис Стецій – І місце, Іван Стецій – І місце, Назарій Сахарлєнко – І місце, Дмитро Ковальчук – ІІІ місце, Богдан Горголь – ІІІ місце. Тренери-викладачі Олександр Кеда та Андрій Сусь.

25 квітня у  Хмельницькому  юні футболісти ДЮСШ відділу освіти  розпочали друге коло обласних змагань з футболу по ДЮФЛ з командою  ДЮСШ №5 м.Хмельницького, де наша молодша  команда (2004-2005 р. н.) виграла в господарів 3:1, а старша вікова група (2002-2003) поступилися з рахунком 2:4. Тренери-викладачі  Віктор Михальчук та Олександр Царук.
Дмитро Ништ, директор ДЮСШ відділу освіти