Погода

Змагання,  турніри

Наприкінці вересня дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти провела чемпіонат Теофіпольської ДЮСШ серед юнаків 2007-2008 років народження в пам’ять Василя Корнійовича ШУЛЯКА.У змаганнях взяли участь 4 команди: Старокостянтинівська ДЮСШ, Ізяславська ДЮСШ, Волочиська ДЮСШ,Теофіпольська ДЮСШ відділу освіти.Теофіпольська ДЮСШ посіла I місце, Старокостянтинівська ДЮСШ - II місце, Ізяславська ДЮСШ – III місце.Всі команди були нагороджені кубками та грамотами Теофіпольської ДЮСШ та ГО «Федерація Футболу Теофіпольщини».
Адміністрація дитячо-юнацької школи дякує спонсорам проведення відкритого чемпіонату з футболу: директору ТОВ ВКП «АВАНТАЖ» Володимиру Шуляку, директору ТОВ «Білий ключ» Юрію Маркаряну, ПП Борису Пісоцькому, Сергію Онищуку,а також тренерам Олександру Царуку та Віктору Михальчуку.


 

 Вадим Ништ, директор ДЮСШ

 

 

Тепер у нас є ще одна


інтерактивна дошка

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Використання інтерактивної дошки на заняттях в початковій школі є однією з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства.
Інтерактивна дошка створена для використання у комплекті з комп’ютером і мультимедійним проектором і складає програмно-технічний або програмно-технологічний навчальні комплекси.
Шкільна дошка – це невід’ємна складова будь якого навчального класу, місце обміну інформацією між учнями та вчителем. Інтерактивна дошка – це жива взаємодія  вчителя і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними. Вона не тількивідображає, що відбувається у комп’ютері, а й дає можливість  вносити виправлення й корективи, робити кольорові позначки й коментарі, зберігатиматеріали уроку для подальшого використання й редагування. До комп’ютера і, як наслідок, до інтерактивної дошки можна  підключити мікроскоп, Web-камеру, цифровий фотоапарат або відеокамеру.

Знову  подорожуємо

 

Цього разу Київ. Навіть довжелезна «пробка» в Житомирі не зіпсувала настрою. Столиця зустріла нас, учнів 10 та 11 класу та вчителів Людмилу Маринюк та Лілію Архипович, чудовою осінньою погодою. Різнобарв’я кольорів обабіч дороги, по-літньому чисте, блакитне небо і яскраве сонечко ніби говорили нам - Київ чекає на вас.
Починається, як завше, все з воріт.Цього разу зустріч з Києвом почалася з Золотих воріт, де Ярослав Мудрий ніби вітає нас, гостей древнього, красивого, таємничого міста. Київ манить, Київ зачаровує, Київ вчить, Київ пам’ятає.

Ми - за чисте


довкілля

Природа забруднюється, піддається руйнуванню, знищується. Чи багатьом з нас щастило бачити прозору річкову воду, чистий пісок, насолоджуватись тишею без реву моторів, дихати чистим повітрям без домішок бензину, мазуту, пестицидів? Тільки людина може зупинити природні та техногенні катастрофи, які несуть за собою безліч людських смертей. Але ми маємо пам’ятати, що Земля не належить нам. Це ми належимо Землі.
На жаль, шокуючі картини у лісах стали вже звичним явищем. Про те, що в лісі не можна залишати сміття,  недопалки і вогнища, які тліють, знають усі, але проблем від  цього не меншає.  А навіщо вивозити сміття на спеціальне звалище, якщо можна просто викинути його в лісі?!

Ні –капітуляції

 

Уже майже рік учасник бойових дій, ветеран АТО, старший солдат Юрій Леонов з Михнівки працює водієм у районному військкоматі, як вербувальник рекрутів, бере участь у призовній кампанії. Хоч з часу, коли воював, минає вже п’ять років, та війна, справжня, кривава, те пекло, яке довелося пережити у 2014-2015 роках, його не відпускає.
- Як все це почалося, - розказує, - я знав, що піду воювати, адже стояв у резерві у 8 окремому полку спеціального призначення у Хмельницькому. То ж як звідти мені у червні 2014 року прийшла повістка, не роздумував, знав, що маю там бути, адже був розвідником. Було мені тоді 23 роки. Наш підрозділ виконував бойові завдання по всій Луганській області, сказати, що це було небезпечно, це нічого не сказати.