Погода

Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно, особливо для здоров'я. Що завдяки його впливу діти ростуть більш міцними і витривалими. У ньому є багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні. Діти, захоплені тренуваннями, не витрачають стільки часу на комп'ютери, планшети. Їм просто ніколи. Вони натхнені своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями.

Нещодавно  в Теофіпольській ДЮСШ у спортивному комплексі цукрового заводу відбувся відкритий турнір з настільного тенісу пам’яті тренера Ізяславської ДЮСШ Івана Васильовича Ковалінського серед юнаків у віковій групі 2004-2006 років народження. Учні Мар’янівської ЗОШ I-II ступенів взяли участь у цьому турнірі та показали відмінні результати. Учень 7 класу Дмитро Мартинюк виборов I місце у старшій групі, а Іван Завадський, учень 6 класу, здобув ІІІ місце у молодшій групі. Третій учасник нашої школи Сергій Базалійський увійшов в п’ятірку кращих учасників старшої групи. Переможці були нагороджені медалями та грамотами.

Незважаючи на недостатнє спортивне оснащення школи, наші учні всебічно розвиваються і показують високі результати на різних змаганнях і турнірах.

Батьки та учні школи вдячні за подарунок – тенісний стій, який вручила нам Галина  Лірук, коли перебувала на посаді керівника відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Вітаємо переможців турніру та бажаємо нових перемог, адже там, де є спорт – там здоров’я майбутньої української нації.