Погода

Переконаний в цьому керівник ГО «Благодійний фонд Добра, Надії та Любові», організатор Гуманітарного штабу Теофіпольщини Андрій Петринюк. Бо підтримка потрібна всім – нашим захисникам, простим людям, жителям громади, переселенцям, демобілізованим бійцям. І до цієї підтримки потрібно залучити якнайбільше активістів, людей з активною громадянською позицією.

Тому нещодавно цю громадську організацію перереєстрували, адже змінився склад засновників, наглядової ради, були внесені зміни до її Статуту у частині напрямків діяльності, відкриті нові рахунки.

Тож у вівторок, 19 вересня, у Теофіполі, в офісі Благодійного фонду (колишнє приміщення Кредобанку) відбулася зустріч керівництва фонду з його учасниками – представниками ГО «Теофіпольська районна організація ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ», відокремленого підрозділу організації ветеранів України Теофіпольської територіальної громади, Товариства Червоного Хреста, колишніми сільськими головами, представниками Гуманітарного штабу Теофіпольщини,а також духовенства Теофіпольського округу Православної Церкви України.

Обговорили плани роботи на найближчий час: відкриття офісу, розбудова структури фонду у всіх населених пунктах, облаштування в офісі пункту обігріву.

– На даний час наш головний напрямок роботи,– наголосив Андрій Петринюк, – це підтримка Збройних Сил України, жителів деокупованих територій, збір овочів, фруктів, закруток у 0,5 та 1 літрових банках, адресна підтримка наших бійців-земляків. Оскільки наближається зима, наш офіс буде опалюватися, для цього ми встановили твердопаливний котел, є генератор на випадок відключень світла. Тут буде цілодобове чергування, тут можна буде зігрітися, зарядити телефон. Плануємо влаштовувати благодійні обіди, надавати гуманітарну допомогу тим, хто її потребує.

Звісно, це громадська, тобто, безкорислива робота, та учасники фонду до цього готові. Бо хто, як не вони? Тож підтримали Андрія Васильовича, внесли свої пропозиції. Їх буде враховано задля активізації роботи фонду, заради залучення до його роботи нових учасників, особливо молоді.

Галина Тебенько