Погода

У нашому Святецькому ліцеї ми робимо усе для того, щоб наші діти зростали патріотами, щоб долучалися до підтримки героїчних Збройних Сил України, щоб шанували Героїв, які загинули за волю та свободу України. Тому проводимо заходи, які б формували у них розуміння того, що майбутнє нашої незалежної України, її мир та спокій вже залежить від кожного з них.

Навчальний рік лише розпочався, а ми вже провели кілька акцій, що, сподіваємося, торкнулися сердець наших учнів.Так, ще 29 серпня, у День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність країни, з прапорами, з квітами ми прийшли на сільське кладовище. Аби вшанувати наших земляків-воїнів, які віддали своє життя за Батьківщину – учасника АТО Петра Олійника та бійця Ярослава Вовка. Вони віддали стукіт своїх сердець за те, щоб билися наші. Ми поклали квіти на їх могили, запалили свічки пам’яті, проказали молитву. Вічна слава Героям! Герої не вмирають!

А вже 4 вересня ми долучилися до проведення нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня», яку ініціював Національний банк. Адже упродовж наступних трьох місяців — з 4 вересня до 30 листопада 2023 року — по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України. Отже, з 4 вересня до 30 листопада 2023 року кожний наш учень зможе долучитися до акції: зібрати монети та принести їх у ліцей, де у фойє розміщено скриньку. Це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 10 копійок. І наші хлопчики та дівчатка це вже роблять.

6 вересня у нашому ліцеі відбулася благодійна акція «ЗСУ допомагаємо– Перемогу наближаємо!». Ми закликали наших учнів принести по 1-2 півлітровій чи літровій баночці консервації. І вони принесли – понад двісті баночок. Ми передали їх бійцям на передову через волонтерський центр Володимира Мосейка з Тернополя. Аби вони, в тому числі наші земляки, могли посмакувати чимось домашнім, відчути, що ми про них турбуємося. Як приємно нам було прочитати слова вдячності від Володимира Мосейка!

А 11 вересня ми організували та провели благодійний ярмарок «Разом до перемоги» на підтримку Збройних Сил України. Це було неймовірно, це було зворушливо, це було захоплююче! Ніхто не оминув наш ярмарок: усі учні школи, батьки, вчителі, староста Святецького старостинського округу Алла Щур, працівники сільського будинку культури та закладу дошкільної освіти “Орлятко “брали активну участь у його проведенні. А які прекрасні в нас батьки! Вони разом із дітьми ретельно готувалися, зі всією душею допомагали в організації ярмарку. Вражало розмаїття смачної домашньої випічки, виготовленої за рецептами наших господиньок, смачних страв.

Нам вдалося спільними зусиллями зібрати 39455грн. Усі зібрані від продажу кошти ми передали на благодійну допомогу ЗСУ – на придбання автомобіля нашому бійцю-земляку Івану Юрчуку.

Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги. Нехай наш невеликий внесок на допомогу Героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Беручи участь в акціях, благодійних ярмарках, шкільна родина відчула, що сила народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила. Пам’ятаймо: майбутнє нашої держави залежить від усіх нас.

Віримо у Збройні сили України, віримо в перемогу. Все буде Україна!

Оксана Лірук, педагог-організатор Святецького ліцею