Погода

Ми вже повідомляли про те, що керівництво Теофіпольської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту мають своє бачення щодо подальшого навчання учнів 5-9 класів Колісецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Вважають, що всі ці учні мають навчатися у Воронівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, що підвозу дітей до Шибенської ЗОШ І-ІІІ ступенів не буде. Тобто, не зважають на вибір батьків, які вже написали заяви на ім'я директора Шибенської школи Людмили Креденцар про те, що їх 15 дітей виявили бажання навчатися саме в цій школі. Але ж якраз батьки мають таке першочергове право.

І от коли 8 липня народний депутат України Олена Копанчук проводила прийом громадян у Шибенському старостаті, батьки з Колісця Галина Фреюк та Світлана Рижук вручили Олені Євгенівні звернення батьків 15 дітей, які хочуть навчатися в Шибенській школі.

У Василя та Галини Фреюків двоє дітей, які будуть навчатися у 8 та 9 класах, у Світлани та Віктора  Рижуків  - троє, будуть навчатися у 2, 5 та 9 класах.

  • Наші діти, однозначно, будуть навчатися в Шибенській школі, - казали, - та сподіваємося, Олено Євгенівно, що ви нас підтримаєте, адже це наш вибір, наше право. Бо ж влада зобов'язана організувати підвіз дітей, тим більш, що 15 учнів з Колісця хочуть навчатися в Шибені, а лише 12 – у Воронівцях. Нас – більшість.

Підтримали батьків і голова батьківського комітету Шибенської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Галина Герасимова, вчителі  Колісецької школи, які будуть трудовлаштовані у Шибенській - Мар'яна Остап'юк, Микола Романюк та Інна Фреюк. Тож і супроводжувати школярів буде кому.

Олена Копанчук сказала, що постарається допомогти, хоч це питання має вирішитися на місцевому рівні. Тож чекають батьки на її офіційну відповідь.

А.Джус