Погода

З 1 липня Ірина Герасімюк призначена директором Базалійської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагогічну освіту здобула в Національному Кам'янець-Подільському педагогічному університеті, працювала в Богданівській середній школі Волочиського району,  Базалійській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Базалійським селищним головою, адміністратором ТОВ «Волочиськ-агро».

  • І хоч останні 11 років в освіті я не працювала, - каже ,- розлуки не відчувала, адже з школою постійно співпрацювала. Це моя рідна школа, вона мене виховала, навчила стати самодостатньою, гідно переборювати труднощі. Тож у мене з'явилася можливість внести свою частку у її розвиток. Звісно, від попереднього директора Ганни Степанівни Безкоровайної, від творчого педагогічного колективу школи я отримала справжній скарб, тут створений якісний освітній простір, є непогана матеріально-технічна база.  Та досконалості немає меж, маю велике бажання працювати, бути ефективним менеджером цього освітнього закладу.

Ірина Василівна вже поставила перед собою першочергові завдання – переробити внутрішні туалети, замінити умивальники, провести благоустрій території, встановити дитячий майданчик. Вже звернулася до благодійників – благодійного фонду «Ми поруч»  народного депутата України Сергія Лабазюка, директора ПП «Аслан текстиль» Рамазана Шишмана, до базалійських фермерів, співпрацює з Базалійським старостою Катериною Ткачук. Сподівається, що в цьому році будуть освоєні кошти з державного бюджету на заміну решти вікон (частина вже була замінена). А якби ж ще перекриття школи замінити.

  • Зараз займаюся документацією, внесенням змін до Статуту закладу, - продовжує, - з цим, однозначно, справлюся. Дуже рада, що поруч зі мною працюють такі досвідчені, самовіддані педагоги, як заступник директора з навчальної роботи Людмила Фесун, заступник директора з виховної роботи Неля Мельник, педагог-організатор Людмила Фурса, всі інші творчо працюючі вчителі. Тож вірю, що ми будемо працювати на добрий результат, робити все, аби наша школа продовжувала бути однією з кращих в громаді.

Вболіває новий директор і за перевезення учнів, адже з Борщівки доїжджатиме 9 дітей, з Михиринець – 19 та четверо вчителів. У школі навчатиметься 213 учнів, заклад є самодостатнім, тож запровадження фінансової автономії дасть право використовувати частину коштів освітньої субвенції на розвиток.

  • Моє завдання, - налаштована Ірина Василівна вкрай оптимістично, - аби діти у нашій школі почували себе у безпеці, відчували, що кожен з них – неповторна особистість, що їх люблять, поважають. Просто діти мають зростати в радості, тоді вони будуть добрими, милосердними, справедливими, з почуттям власної гідності. Бо ж за ними – наше майбутнє, майбутнє  України.

Галина Тебенько