Погода

А зима все ж таки


повернулася

Уже кілька років жителі нашого краю відчули на собі зміну кліматичних умов – помірні зими, незначна кількість снігового покрову. Здавалося, вже й не будуть хуртовини задувати дороги, як років 6-7 тому, відрізати на кілька днів села від райцентру, створювати людям великі проблеми. Та цьогорічна зима все ж показала свій норов. Негода прийшла ще в неділю, 7 лютого. Сніжило, віяло ніч на понеділок та цілий день. То ж задуло і дороги між населеними пунктами, і сільські вулиці.
Тож ще з ночі на понеділок напружено працювали дорожники філії «Теофіпольський райавтодор» ДП «Хмельницькоблавтодор», розчищали державні дороги.

Тут живе любов

14 лютого у всьому світі відзначається прекрасне зимове свято, свято романтики, кохання та ніжності – День святого Валентина. Бо як прожити без цього світлого, найкращого, пристрасного почуття, яке робить людину по-справжньому щасливою?
Тож наша розповідь про подружжя Інну та Андрія Петринюків з Теофіполя, які у листопаді минулого року вже відзначили срібне весілля, виростили четверо дітей та не розгубили цього дивного, чарівного почуття, яке навіки їх поєднало та зробило одним цілим.

Коріння добробуту – у співпраці громади і бізнесу

Компанія МХП розвивається разом із людьми, які працюють на її підприємствах і мешкають у регіонах, де вони розташовані. Саме тому МХП запровадило нові підходи до роботи та співпраці з громадами, зосереджуючись на принципах сталого розвитку і партнерства, та залучаючи місцевих мешканців до спільних проєктів.
Представники підприємств МХП перебувають у постійному діалозі з місцевими жителями та їхніми представниками у містах, селах і районах. Протягом останніх років збільшились інвестиції у розвиток населених пунктів. Зокрема, це включало низку проєктів з покращення інфраструктури, підтримання медичних і культурних проєктів у регіонах.
Всеукраїнський конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!» започаткований БФ «МХП – Громаді» сприяв розвитку громад населених пунктів.

Ох  та «стрілянина нам в спину»…

Після мого вступного слова ви, дороги мої краяни, дорогі мої односельці, прочитаєте «Спо-відь» кагебіста, дуже актуальну і сьогодні, і на майбутнє. Думаю… не в одній українській праведній душі, яка заблукала в тій антиукраїнській каламуті; не в одного із прихильників» русского міра» скресне крига і з їх холодного серця – українська Правда розтопить її.
В одній із статей – «Тернистий шлях пройшла ти, Україно!», надрукованій в нашій газеті (№ 67-68 24 серпня 2017 р. говорилося, як за вказівкою з Кремля в 1945 році енкаведистами було секретно організовано 156 спецгруп у складі 1793 провокаторів, переодягнених у форму вояків УПА, які чинили масові тортури, насильства, грабежі серед мирного населення не тільки в Західній Україні, - і все списувалось на «бандерівців» (вояків УПА).
Та правда була взята із розсекречених СБУ (під керівництвом В.Наливайченка) архівних секретних кадебістських документів. Ось хто вони, ті кляті «бандерівці», - кремлівські кагебістські провокаційні банди нелюдів-головорізів.

Апарат селищної ради та


виконавчого комітету


практично сформований


Отож, наразі у структурі апарату Теофіпольської селищної ради та виконавчого комітету залишається лише одна вакансія – начальника юридичного відділу. Тож внаслідок переведення на посади з виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації та колишньої Теофіпольської селищної ради, а також оголошених конкурсів на заміщення посад, апарат селищної ради та виконавчого комітету практично сформований.