Погода

Від зорі до зорі

 

трудяться,

 

як бджілки

Це про наших аграріїв, працівників Філії «Рідний край» ПрАТ«Зернопродукт МХП», бо ж рідко коли дозволяють собі хоч краплю відпочинку. Справді, земля родить, але не без рук хлібороба.
І в цей осінній час - одні сіють, закладають урожай 2021 року, інші збирають пізні зернові культури. Впоралися із збиранням сої та соняшнику, ще тиждень-два, і завершиться збирання кукурудзи. І хоч цьогоріч погода була примхливою, урожай ми зібрали непоганий.
На території Теофіпольського району Філія обробляє понад 8 тисяч гектарів землі, всього ж, а Філія має відділення у Білогірському районі, Ланівецькому та Збаразькому районах на Тернопільщині, обробляється 29,5 тисяч гектарів землі.

Працює на підприємстві 470 людей, середня заробітна плата за 10 місяців 2020 року складає 16 600 гривень. Працюємо прозоро, чесно сплачуємо податки. Так, за 8 місяців цього року ми сплатили до місцевих та державного бюджетів 60 225 571,51 гривень, в тому числі до районного бюджету майже 12 мільйонів гривень.
Оскільки Філія є соціально спрямованим підприємством, постійно підтримуємо заклади соціальної сфери у громадах, де обробляємо землю. Це школи, дитячі садочки, амбулаторія, ФПи у Шибенській, Ільковецькій, Новоставецькій громадах. На це у 2020 році затратили понад 3 мільйони гривень. І будемо продовжувати це робити,бо ж прагнемо, аби наші села розвивалися, а не занепадали.
8 жовтня наша Філія святкувала своє перше десятиріччя.


Ми пройшли час становлення та розвитку нашого господарства. Разом долали безліч труднощів, вирішували складні завдання, але ніколи не здавалися і завжди досягали поставленої мети. Нам вдалось впровадити нові технології та методи господарювання, бути з гарними врожаями зернових та олійних культур, реконструювати тваринницьку галузь, яка сьогодні забезпечує постійні фінансові надходження у бюджет господарства. Ми пишаємося нашою репутацією серед партнерів і завжди будемо прагнути бути кращими.
Але, найголовніше, це наш колектив однодумців, для яких наше рідне підприємство стало важливою невід’ємною частиною життя.


Дорогі колеги, напередодні Дня працівника сільського господарства прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків. Щиро бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, безупинного руху до ус-піхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці та нових здобутків.
Хай і надалі колосяться щедрим врожаєм наші ниви, втілюються в життя всі плани та задуми на благо розвитку рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!
Сергій Прокопчук, директор Філії «Рідний край» ПрАТ
«Зернопродукт МХП»