Погода

То що обрала


Теофіпольщина?

Хотів би висловити свою думку щодо виборів в Теофіпольській ОТГ. Особисто я не знайомий з жодним з кандидатів, які балотувалися на посаду голови Теофіпольської ОТГ. Лише одного разу мені довелося зустрітися і поспілкуватися з одним із кандидатів на посаду голови Віктором Лебединським. Він приїжджав на зустріч з виборцями в наше село. Я попросив його посприяти вирішенню проблемного питання нашої громади – це зневоднення, висихання нашої річки, яка практично вже висохла, зникла за сприяння двох так званих господарників, які свого часу долучилися до її зневоднення, порушивши природоохоронне законодавство. Це колишній голова із Волиці-Польової Дмитро Багнюк та Лідихівки Володимир Романчук. Внаслідок їх незаконних дій річка частково, а то і повністю зникла в селах Заруддя, Лідихівка, Червона Дубина, Турівка. Уважно вислухавши моє звернення, Віктор Лебединський пообіцяв посприяти вирішенню цього проблемного питання.


Не знаю чому, але я йому повірив. Адже Віктор Лебединський, на відміну від інших, відноситься до тих господарників, які обіцяють лише те, що в змозі виконати.
То хто ж переміг на цих виборах на Теофіпольщині?
А переміг аграрний олігарх, який об’єднався. Переміг завдяки брудним технологіям, зрадникам, брехні, популізму, солодким обіцянкам. І, на превеликий жаль, виборець усе це проковтнув. Що нам, як громаді, очікувати від цих виборів? У перспективі я нічого хорошого не бачу. Аграрний олігарх і надалі правитиме балом на Теофіпольщині, посилюючи свій вплив на всі процеси, які відбуватимуться в громаді. Про розвиток громади, як такої, взагалі можна забути. Адже інфраструктура сіл, в яких господарює аграрний олігарх, руйнується, занепадає і соціальна сфера, зменшується кількість робочих місць в цих селах, зменшується добробут їх мешканців, відповідно все більше хатів стають пустками в цих селах.
Сумно, але такі реалії. Натомість кількість зернових силосів на елеватор цукрового заводу лише в подальшому зростатиме. Ось і думайте, шановні, то кого, а головне, що обрала Теофіпольщина, який шлях розвитку. Варто замислитися.
Хотілося б почути інші думки читачів газети щодо виборів.
Ігор Павлюк, с. Лідихівка