Погода

Працюємо  з оптимізмом

Ось знову ми зустрічаємо наше професійне свято. Зустрічаємо його з почуттям гордості, адже продовжуємо виконувати надважливе завдання – забезпечуємо жителів Теофіпольської громади усіма послугами електричного зв’язку. На сьогодні це 110 радіоточок( а на початку 90-их було 12 800), 1800 стаціонарних телефонів, також забезпечуємо доступ до мереж Інтернет 2600 абонентів по лініях Укртелекому.
Що змінилося за рік, що минає, що нам вдалося зробити? Найперше, змінилася структура компанії, у якій ми працюємо. Тепер наша назва така: дільниця мережі доступу № 315/5 місто Волочиськ Хмельницької філії ПАТ Укртелеком. Оскільки доступ до мережі Інтернет по телефонних лініях відходить в минуле, протягом року ми активно працювали по наданню послуг по оптоволоконних лініях. То ж у 2020 році ми підключили 60 абонентів в Кузьминцях, 50 – в Поляховій, 98 – в Михнівці, 110 – в Коров’єму, 450 – в багатоповерхівках та приватному секторі селища цукрового заводу, 210 – в Базалії. Роботи вистачає, у планах – продовження підключення абонентів у приватному секторі Теофіполя та селища цукрового заводу, у селах Волиця-Польова, Троянівка, Строки, Олійники, Колки. Оскільки маємо відповідну техніку, будуємо підземні мережі до сіл Строки, Олійники, Колки, Лютарівка, Михиринці, Великий Лазучин, Човгузів, Караїна, Гаврилівка.


Працюємо в умовах конкуренції, адже наші конкуренти зайшли в Немиринці, Воронівці, Ільківці, Колісець та Шибену. Хоч наші тарифи зменшилися: плата за підключення становила 1800 гривень, тепер – 1200 гривень, щомісячна абонентна плата зменшилася з 180 гривень до 135. Є ще одна добра новина: аби розширити нашу мережу, Хмельницька філія надала нам зварювальний апарат, коштує він 110 тисяч гривень, тепер самі зварюємо оптоволокно, виїжджаємо на пошкодження ліній в інші райони.
Напередодні свята хочу поіменно назвати працівників нашої дільниці – сумлінних та надійних, справжніх професіоналів. Це технічна служба, яку очолює Анатолій Гринчишин – Світлана Гринчишина, Анатолій Цибуля, Василь Козак. Лінійний персонал, його очолює електромеханік Володимир Гоцак – Петро Герасим’юк, Олександр Задорожний, Сергій Міщук, Микола Таранчук, енергетик Віктор Карп’юк. А ще Алла Буяр, яка працює в центрі обслуговування споживачів, а також наш водій Сергій Денисевич.
То ж від усієї душі вітаю наш прекрасний колектив зі святом. Зичу міцного здоров’я, любові та тепла, великого родинного щастя. І щоб зростала наша заробітна плата.
Вітаю наших ветеранів, аби жили вони ще довго-довго, здорові, у мирі та спокої, оточені піклуванням та турботою близьких людей.
Микола Бровко, начальник дільниці мережі доступу № 315/5 місто Волочиськ Хмельницької філії ПАТ Укртелеком