Погода

Минулої п’ятниці, 25 травня для школярів навчально-виховних закладів Теофіпольщини чарівною, сріблястою мелодією пролунав останній дзвінок. Для 134 випускників він продзвенів востаннє. Радісно він прозвучав для 13 малокомплектних шкіл, щодо яких на сесії районної ради 15 червня мало розглядатися питання оптимізації.  Адже Воронівецька, Гаврилівська, Гальчинецька, Шибенська та Ординецька ЗОШ І-ІІІ ступенів мали реорганізуватися у ЗОШ І-ІІ ступенів, Великолазучинська, Карабіївська, Кузьминецька, Мар’янівська, Михиринецька ЗОШ І-ІІ ступенів – у ЗОШ І ступеня, Ільковецький, Лютарівський та Романівський НВК ЗОШ І ступеня-ЗДО – у заклади дошкільної освіти. Треба віддати належне відділу освіти райдержадміністрації, який провів велику організаційну роботу по співпраці з сільськими радами щодо співфінансування цих закладів. То ж оптимізація поки що відміняється.

Чудове, яскраве, зворушливе свято останнього дзвінка відбулося цього дня у Святецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Інакше не могло і бути, адже школа - одна з найбільших у районі, навчається тут 203 учні, за рейтинговими показниками утримує лідируючі позиції, працює тут творчий, згуртований колектив, який береже, продовжує особливі, неповторні традиції закладу.

Розділити радість учнів та вчителів прийшли батьки, жителі громади. Були і поважні гості – перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, заступник директора департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Вадим Конончук, депутат обласної ради, відомий благодійник, директор ТОВ «Святець» Василь Мастій, настоятель Святецького храму отець Георгій, начальник відділення 36 ДПРП Олег Романюк.

 

Доклала зусиль педагог-організатор Валентина Романовська, у співпраці з класними керівниками підготувала масове, урочисте, емоційне свято. Піднесено провели його Маша Максим’юк та Богдан Тимцуник. Впродовж нього були незабутні миттєвості: знаменна група 11 класу передала свої обов’язки знаменній групі 10 класу, барвистий флешмоб «За єдину Україну», привітання Володимира Кальніченка, виступ директора школи Наталії Мастій, вручення нею нагород кращим школярам за нагороди та призові місця у різноманітних випробуваннях та конкурсах, виступ першої вчительки Марії Туз, патріотична пісня у виконанні  Марини Себко, Дмитра Гончарука та Владислава Гречанікова, прощальний вальс з Яринкою Вавринчук та Романом Воляником, тремтлива розмова випускниці Наталії Романюк з мамою Людмилою Романюк, жарти КВК «626 квартал», останній дзвінок першокласниці Тетяни Совбецької та випускника Андрія Деркача.

Прощавай, рідна школо! Прощавай, безтурботна, щаслива пора! Попереду – канікули, попереду нове, доросле життя!

А.Джус