Погода

Дивовижну незвичайну мандрівку  для себе, батьків та вчителів  організували наші цьогорічні випускники на свято останнього дзвоника. Космічний круїз здійснювався на космолайнері  «Мрія» і тривав 9 зоряних років. Першими  на борт космолайнера  піднялись випускники: харизматичний Влад Боденчук, красуня Анна Бондар, перспективний Василь Захарчук, веселий Андрій Пташка, інтелігентна Оксанка Мельник, трудолюбивий Андрій Фомічов і жартівник Ілля Ящук.

   Спочатку наш космолайнер  прибув до сузір’я «Дитинство», де батьки Сергій Ящук і Наталія Солодюк обсипали  дітей «дощем» із добірної пшениці і духмяних пелюсток весняних квітів, а з вуст завідуючої  дитсадком Катерини Кадай  пролунали щирі слова-побажання.

    Далі усі присутні потрапили до сузір’я «Маленька країна». Перебування у ньому виявилось дуже зворушливим. Випускників вітали галасливі першачки і перша вчителька Світлана Коцюб’юк. Від її теплих слів у всіх з’явились  сльози, адже Світлана В’ячеславівна згадала такі приємні і водночас хвилюючі моменти навчання  у початкових класах!

   Не менш цікаво усім було у сузір’ї талантів. Такими талантами  у нас  є вчителі школи. Відомо, що свята останнього дзвоника з нетерпінням чекають  вони, а не тільки учні. Тому випускники для відновлення сил і відпочинку підготували для своїх наставників  «путівки»: вчителів початкових класів відправили на Канари в оздоровчий табір з басейном і триразовим харчуванням, дирекцію школи-в Дубаї, до Сполучених Штатів Америки вручили «путівки» вчителям іноземної мови. Вчителі інформатики, географії  та історії незабаром відправляться в район Бермудських островів для розгадування таємниць Бермудського трикутника . На карнавалі в Ріо-де Жанейро зможуть повеселитись педагог-організатор і вчитель фізкультури, вчителям української мови і літератури, вчителю музичного мистецтва запропонували чудову подорож уздовж Лазурового узбережжя на теплоході «Довженко і компанія».

    Працівники школи теж не залишились без уваги і подарунків: для них діти виготовили своїми руками красиві зірки з написами.

   Останнім було сузір’я під назвою «Вдячність і шана». Тут випускники складали подяку своїм найдорожчим людям-батькам, отримали  від них запашний коровай як один із головних символів нашого народу.

  Звісно, не обійшлось на святі без мистецького дарунка від юної співачки Ані Войтко ,без щемливих вітальних слів  випускників, без чудового прощального вальсу, який вони підготували самостійно. Адже цьогорічні випускники –творчі, креативні,  а ще справедливі і хороші.

   Під завісу свята  іменинників привітала Доля (Ілона Захарчук) , яка подарувала їм свій вальс . А потім був довгожданний останній дзвоник, який дали випускник Андрій Пташка і першокласниця Маргарита Денисенко.

   Ми безмежно вдячні за допомогу у проведенні цього чудового свята  прекрасній людині, вчительці образотворчого мистецтва Лідихівського філіалу Теофіпольської художньої школи Аллі Андрощук, неперевершеним стюардесам Тані Ковбасі та Вікторії Лавренюк, привітним  бортпровідникам Богдані Ліщук і Денису Семенюку, ведучим свята Іванку Кондратюку та Даринці Кушнірук, а ще гостям свята, нашим порадникам Лідії Романюк і Юлії Романюк.

   А нашим дорогим випускникам 2018 року від усієї душі бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, удачі завжди і в усьому, здійснення їхніх найзаповітніших мрій і бажань. Хай щастить вам, випускники 2018 року!

Тетяна Ящук, педагог-організатор, село Волиця