Погода

17 вересня -

 

День рятівника


Указом Президента України 12 вересня 2008 року встановлено професійне свято – День рятівника, яке відзначається 17 вересня. Цього дня Християнська Церква вшановує Чудотворний образ пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка з давніх давен є покровителькою пожежників і рятувальників.
Захищати Державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди. Зустрічаючи професійне свято, кожен рятувальник із почуттям гордості відчуває свою особисту причетність до вирішення загальнодержавного вагомого питання – забезпечення надійного захисту населення.
Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежних, рятувальників, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб, які несуть відповідальність за безпеку людей від надзвичайних ситуацій.

Спортивний комплекс

 

має запрацювати


Як ми повідомляли в минулому номері газети, голова районної ради Андрій Петринюк звернувся з листом до т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка з проханням вплинути на ДП «Служба єдиного замовника», терміново надати документи, необхідні для підписання акту прийому передачі першого пускового об’єкта «Будинок культури на 493 місця» - спортивного комплексу. А в п’ятницю, 13 вересня, ще зателефонував до нього. То ж вже в понеділок, 16 вересня, у Теофіполь приїхав т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, а також керівник ДП «Служба єдиного замовника» облдержадміністрації Андрій Колеснік,керівник головного під-рядника будівництва ПП «Вектор М» Віктор Куриляк. Тут на них чекали Андрій Петринюк, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівники окремих структурних підрозділів РДА.

УРОК САМОЗАХИСТУ


Ризикована і протиправна поведінка дітей та підлітків – проблема, з якою стикалися в усі часи всі суспільства. З досвіду відомо: краще попередити розвиток певної проблеми, ніж мати справу із її наслідками. У профілактиці ризикованої та протиправної поведінки важливу роль відіграє просвітницько-профілактична діяльність, що спрямована саме на попередження негативних явищ через формування у дітей та підлітків знань, умінь та навичок, які сприяють відповідальній, адаптивній, безпечній поведінці. Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» (ст. 23) до профілактики правопорушень серед дітей та підлітків мають залучатись працівники поліції. На виконання вищезазначеної функції Національна поліція України завжди співпрацює з Міністерством освіти і науки України.

Лісівничий тиждень


Ліс – одвічна симфонія природи, її храм. Ліс – це особливий, безкінечно добрий, безкінечно щедрий організм, який нічого не просить для підтримки свого існування, навпаки, він бере під захист всі живі істоти. При вимові слова ЛIС у пам’яті неодмінно виринає поняття про сукупнiсть рiзних дерев i цілих їх груп. А з назвою окремого дерева уявляється i значення лiсу в життi людини.
З метою привернення уваги до лісового багатства, нелегкої праці вартових зелених шат, до збереження й охорони лісів в Україні з 9 по 15 вересня проходить «Лісівничий тиждень». От і наші учні Колісецької ЗОШ І-ІІ ступенів нагадали усім про багату та різноманітну красу нашої Батьківщини та краю. Класні керівники розповіли дітям цікаві наукові факти про ліс, про його користь й взаємозв’язок з людиною, про роботу в лісі, про нелегку, але водночас важливу й захоплюючу роботу лісників.

На килимі життя -

 

поважні дати


Де ті роки взялися і звідки вони прийшли - не може зрозуміти сьогодні ні Марія Климівна Плаксюк, якій вчора, 18 вересня, виповнилося 80, ані Сергій Андрійович Плаксюк, з яким стала на рушничок щастя 54 роки тому. Йому ж завтра буде 79.
Проживає подружжя у Дмитрівці, де у свій час збудували непоганий будинок і обзавелися сім’єю. Дві донечки народилися поготів – Юля та Наташа, які стали для них, як і годиться, надійною опорою у житті. Заміж повиходили і зятів добрих батькам привели, Юрія та Миколу. Та, найголовніше, прикрасили їх життєвий килим, який як і в усіх людей їхнього покоління, був не дуже барвистим, яскравими квітами, які не в кожного цвітуть так пишно і радують душу та серце.