Погода

Мені 82 роки. На своєму віку брав участь у багатьох виборах. Був депутатом дев'ятьох скликань районної, один раз обласної Рад. Добре пам’ятаю, як обирали усіх Президентів незалежної України. Але таких виборів, як цьогорічні, ще не було. Не було стільки кандидатів у Президенти, жодного разу так не чубились вони між собою за президентське крісло. А скільки вилили один на одного бруду, брехні, наклепів, наобіцяли виборцям всяких гараздів.

Завершився перший тур виборів, є два лідери, які будуть виборювати посаду Президента. І тут уже зовсім не смішно, про що попереджували громадян України у своєму Зверненні до виборців України видатні люди, патріотично налаштовані інтелігенти країни. Не смішно тому, що, на жаль, значна частина виборців не дослухалася до застереження патріотів,  віддавши голоси за Зеленського. Тому він набрав найбільше голосів і вийшов до другого туру. Душу від цього огортає тривога, бо коли українці, особливо ті, які проголосували за Зеленського, не обдумаються і оберуть його Президентом, Україна зазнає згубних наслідків.

За висловом професора  політології  Ратгерського Університету США Олександра Мотиля, це стане катастрофою для України, призведе до її руйнації у різних сферах, передусім, розв'яже руки Путіну і його посіпакам.

Я пам'ятаю, як у роки Другої світової війни і ще довго після її завершення, у засобах масової інформації, в кіно, на театральних сценах гостро висміювали Гітлера і його посіпак. У нас же 5 років йде війна, а Зеленський і його «Квартал» заробляють гроші не на критиці, висміюванні агресора Путіна,  його, вибачте, сраколиза, лютого ворога України Жириновського,  керівників так званих ЛНР та ДНР, Криму, а на паплюженні нашої влади і її керівників. Ці зубоскали принижують людську гідність Кличка, якого шанує весь світ, кривляються над  Андрієм Парубієм, який є Героєм Майдану. Все це сходить з рук кандидату Зе, його сценаристу Тамбовському вовку Жидкову.

Думаю, тут, в умовах війни, недопрацьовує наша СБУ, адже це відкрита гібридна війна проти України і давно слід було відрубати хвіст вовку та поставити на місце Володимира Зеленського. В умовах війни це було б демократично.

У ці дні майже щоденно з фронту надходять тривожні вісті. Там гинуть наші воїни, мирні жителі, багато покалічених. Тисячі рідних переживають за долю своїх синів, дочок, чоловіків, батьків, які захищають нашу Батьківщину. У їх рядах на фронті воює мій внук Іван. І, я думаю, більшість  наших воїнів не уявляють кандидата Зе Головнокомандувачем Збройних Сил України, який, як кажуть,  не нюхав пороху і, мабуть,навіть не служив в Армії, а тому йому не можна доручати такий  важливий пост в умовах війни. Навпаки, нинішній глава держави  Петро Порошенко особисто дуже багато зробив для створення сучасної Армії України, оснащення її озброєння  і технікою, і забезпечення воїнів всім необхідним. Саме завдяки  йому наша Армія зуміла зірвати плани Путіна по створенню Малоросії, звільнити значну частину Донбасу.  Петро Порошенко дуже часто буває на передовій, спілкується з воїнами, дбає про зростання їх матеріального забезпечення.

Наша Армія зупинила агресора. Тож прошу виборців не міняти Головнокомандувача і тим самим підтримати нашу Армію.

Кандидат у Президенти Петро Порошенко переграє Володимира Зеленського по всіх інших питаннях державотворення. Він успішний дипломат. Дякуючи йому, Україна одержала безвіз, нашу країну в її боротьбі з агресором підтримує більшість країн Європи, США, Канада, Японія і багато інших країн світу, які надають нам всіляку допомогу, в т.ч. сучасною  зброєю. На Росію накладено великі штрафні санкції. З ініціативи Петра Порошенка Верховна Рада прийняла Закон про рух України до ЄС і НАТО. Володимир Зеленський, навпаки, у цих питаннях навіть не визначився, я б сказав, першокласник . У випадку, якщо ми на шкоду державі, а , значить і собі, допоможемо йому прийти до влади,  поки він знайде кадри, осягне сам ази дипломатії, всі ці досягнення будуть втрачені, а Україна залишиться сам на сам з Росією, отже може бути катастрофа.

Дякуючи саме Порошенку, нам надали Томос, Верховна Рада розглядає проект Закону про мову, відроджується кіно, культура.

Нинішній Президент активно реформує країну. Робота ця не завершена, а тому саме ми повинні надати можливість йому завершити розпочаті реформи.

Останні два роки в країні намітився ріст економіки. Це дало можливість вирішувати соціальні питання: зростає зарплата, пенсії, окремим хворим надаються безкоштовно ліки, наводиться лад у виплаті субсидій, вжито заходи про допомогу дітям.  Порошенко оголосив війну бідності. Уже в цьому році мільйони українців відчули цю турботу на власній кишені. У його перевиборчій програмі намічені конкретні кроки боротьби з бідністю. То ж посприяйте йому виконати цю програму.

Я детально вивчив передвиборні програми обох кандидатів. У нинішнього Президента вона конкретна, представлено 5 напрямків розвитку країни і економіки. У кандидата Зе більше мрій про Україну, але відсутні заходи по їх виконанню. Зате в його газеті «Слуга народу» намальовано 8 способів, як цю газету і  його програму використати в побуті. Мабуть, цю газету, не дивився Тамбовський вовк, а то він добавив би 9 спосіб і місце її використання. І ще таке. Діючий Президент в роботі опирається на партію, є фракція у Верховній Раді, є професійні кадри. Це дуже важливе питання. Саме у цьому питанні у ньому на перших порах було найбільше промахів

Чимало його кадрів нашкодили йому, були замішані в корупції, були слабкими. Президент не панькався з ними, але чесних, відданих кадрів не вистачає. У випадку перемоги він і його команда зразу ж приступлять до втілення програми в життя.

А що буде робити Зеленський, в якого фактично немає ні команди, ні партії, ні фракції, ні кадрів? За винятком його колективу, тобто творців сміху. Хто буде вирішувати надскладні проблеми країни, яка перебуває у стані війни?

Зе говорить, що звернеться до народу. На це треба багато часу, буде  багато помилок. А це зупинка у русі вперед, яка дорого коштуватиме країні, яка і так відстає.

Дуже багато виборців після перегляду телесеріалів уособлює Зеленського з слугою народу Голобородьком. Але, як твердять ЗМІ, політик Зеленський ніякий не слуга народу, а слуга грошового мішка, олігарха, хитрого єврея Коломойського, який, обікравши Україну і її народ, утік  від покарання в Ізраїль. Проект Зе готувався давно. Для цього й знято телесеріал «Слуга народу», щоб забити баки українцям, на каналі 1+1 Коломойського день і ніч транслювали його передачі, а останнім часом вилито відра бруду на опонентів.

 

А якщо відверто, то кандидат Зеленський у політиці, державотворенні – початківець. Щоб бути Президентом йому треба ще багато каші з'їсти, багато вчитись і не тільки на фільмі про Рейгана, який до обрання його Президентом США був відомим політиком і державним діячем. Якщо Володимир Зеленський патріот України, а він часто вигукує «Слава Україні!», Зе мав би, щоб не нашкодити нашій державі, відмовитись від боротьби за президентське крісло.

 У ці дні, як стало відомо, в Ізраїлі панує фурор від їхньої перемоги в Україні, тобто перемоги Зеленського у першому турі. Дуже радіє, мабуть, Путін за такі результати першого туру.

Шановні виборці України, особливо молоді, та ті, хто віддав свій голос за коміка, або взагалі не прийшов на вибори, послухайте: євреї Ізраїля святкують, а не ми, українці. Тому дуже прошу вас добре подумати про майбутнє нашої неньки-України, не нашкодьте її, віддайте свої голоси за кандидата у Президенти, патріота, українця Петра Порошенка. Щоб за підсумками другого туру ми, українці,  святкували, а не плакали у майбутньому.  Дуже переконливо про це сказав поет Анатолій Матвійчук:

І врешті затямте, панове,

І більше ніяких ляс:

Якщо переможе Вова,

Не буде країни у вас!

 Прошу, не нашкодьте Україні і собі.

 Аркадій  Медвідь, пенсіонер, дитина колишньої війни