Погода

Це про нашого фельдшера Шибенського ФПу Надію Володимирівну Романюк. Адже дуже сумлінно та відповідально ставиться до своїх обов’язків, оперативно, своїм автомобілем виїжджає на виклики. До кожного пацієнта ставиться з повагою, співчуттям та милосердям, завжди доброзичлива та врівноважена.
Ще ж бувають випадки, коли саме від вчасно наданої допомоги залежить життя людини. От нещодавно раптово у критичному стані опинився Віктор Пилипович Ярем’юк. Хоч він вже у поважному віці, але веде здоровий спосіб життя, правильно харчується. І от у нього стрімко почав падати кров’яний тиск, нижній показник просто був відсутній. Дружина Ганна Федорівна розгубилася, покликала сусідів, ті наполягли, щоб зателефонувати до фельдшера та викликати «швидку».

Осередки Гуманітарного штабу продовжують працювати, збирати продукти довготривалого зберігання, відправляти посилки бійцям-землякам. І так безперервно, бо на таку підтримку чекають хлопці. І треба, щоб вони знали, що про них не забувають.
От значну підтримку для штабу надав голова ФГ «Михнівка» Юрій Федіков. Передав 5 мішків муки та крупів, перевезли цей вантаж на базу штабу Василь Гандовський та Микола Тимощук. Велика йому за це подяка, ніколи не відмовляє, завжди надає продукти. А жителька Новоставець Зінаїда Сіверська надала картоплю, цибулю, закрутки та крупи, і робить це постійно.
А Наталія Гонюк, очільниця волонтерської групи з Новоставець, розказала таке:

Велична і свята,
моя ти Україно.
Лише тобі
карать нас і судить.
Нам берегти тебе, соборну і єдину,
і нам твою історію творить!

Напередодні Дня вшанування захисників Донецького аеропорту Ординецький будинок культури спільно з  Ординецькою сільською бібліотекою провели зустріч з односельцями, які стали на захист нашої Батьківщини ще з 2014 року.
Із щирістю і сльозами на очах вітали нашого захисника Григорія Баса , який знаходиться зараз на реабілітації.
 Перед воїном з літературно-музичною композицією «Дух, що тіло рве до бою» виступили учасники зустрічі.Ведучі Юлія Бомберук та Олександр Мельник висловили вдячність захисникам за можливість жити, працювати, навчатися.  Усіх загиблих  у цій жорстокій, несправедливій, загарбницькій російсько - українській війні вшанували хвилиною мовчання.
 У ході зустрічі, Григорій розповів про нелегкі воєнні будні, про біль і втрати побратимів, про братерство і дружбу, які допомагають вижити під час боїв.

Велике, багатолюдне святкове дійство, яке відбулося 22 січня, у День Соборності, у день 106-ої річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Респубдіки, на межі Хмельницької та Тернопільської областей, ще раз потужно засвідчило: Україна незалежна, суверенна держава, і нікому її не роз’єднати, нікому не здолати.
Адже вперше, на місточку через річечку Жердь, де традиційно цього дня зустрічалися делегації Теофіпольщини та Ланівеччини, відбулася зустріч, єднання делегацій Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Чернівецької областей. Хмельницьку делегацію очолив начальник Хмельницької  обласної військової адміністрації Сергій Тюрін та голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, Тернопільську – голова Тернопільської ОВА В’ячеслав Негода, Рівненську – голова Рівненської ОВА Олександр Коваль, Чернівецьку – голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк. На мосту через річку Жердь між селами Лисогірка та Осники очільники чотирьох областей обмінялися хлібом-сіллю та символічно поєднали дві половини державного стяга.