Погода

Думаю, що читачі нашої газети вже зрозуміли, що відокремлений підрозділ організації ветеранів України Теофіпольської територіальної громади пос­тій­но долучається до підтримки наметового табору козацького вишколу «Подільсько-Волинська Січ-2022» у Лисогірському лісовому масиві.

Ми внесли значний внесок у підготовку до його відкриття 19 червня, тепер намагаємося проводити заходи, які б зробили перебування тут дітей ще цікавішим та незабутнім.

Оскільки ми активно співпрацюємо з начальником відділом культури та туризму Теофіпольської селищної ради Інною Букевич, Теофіпольським Центром культури та дозвілля, його директором Таїсією Науменко, всіма працівниками цього закладу через наш клуб за інтересами «Скарбниця», вирішили провести спільний захід. Тож організували культурний десант до «Подільсько-Волинської Січі-2022». Сценарій написали Таїсія Науменко та її заступник Юлія Павлік, автобус для перевезення надав Теофіпольський селищний голова Михайло Тененев. Активну участь в підготовці та проведенні заходу взяли господиня «Скарбниці» Валентина Романович та наша активістка Галина Панаріна.

У п’ятницю, 8 липня, у наметовому таборі козацького вишколу було чимало гостей. До хлопчиків та дівчаток, які відпочивають, гартуються, завітали з чудовою концертною програмою військово-патріотичного спрямування колективи та солісти Центру: народний аматорський чоловічий фольклорний ансамбль “Гук”, Дарія Дяченко, Галина Присяжна, Галина Стаднік. Звукорежисер Віктор Тарасов та методист Олександр Данік поєднали виступи артистів з читанням власних поезій учасників літературно-поетичної студії “Зорі над Полквою” Віри Пухніченко, Галини Журби, Світлани Кислюк, Миколи Гаврилюка, Валентини Романович, Василя Крисака.

Так, саме благочинний Теофіпольської округи Православної церкви України, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці у Теофіполі, митрофорний протоієрей отець Василь Крисак знайшов час, аби взяти участь у цьому заході. Він відкрив концертну програму спільною молитвою та, на здивування всіх присутніх, прочитав свій вірш про цю страхітливу війну, про наших мужніх бійців, про біль, про втрати, про надію та віру в нашу перемогу.

Солістка Центру Дарія Дяченко зачарувала всіх глядачів неймовірною грою на скрипці, а Галина Присяжна та Галина Стаднік, крім прекрасного виконання пісень, чудово справилися з обов’язками ведучих. Діти не тільки слухали, а залюбки співали, танцювали, пригощались морозивом, яке привіз для діток отаман Теофіпольського козацького коша, депутат Хмельницької районної ради Андрій Петринюк.

А ще викладач Тео­фі­польської дитячої художньої школи Наталія Година провела майстер-клас з аквагриму. Було радісно, весело, всі почували себе задоволеними.

Володимир Мосейко, організатор «Подільсько-Волинської Січі-2022», генерал-хорунжий, наказний отаман Тернопільського крайового коша Українського козацтва, не приховував свого захоплення. Дякував, запрошував приїздити наступної зміни. Бо разом робимо добру справу, ростимо патріотів, майбутніх захисників нашої Вітчизни, адже козацький вишкіл проходять переважно діти військовослужбовців Збройних Сил України.

Анатолій Стучинський, голова ГО «Теофіпольська районна організація ветеранів
та пенсіонерів органів внутрішніх
справ «Єдиний щит»