Погода

20 липня Герою України, ветерану сільськогосподарського виробництва, Заслуженому працівнику сільського господарства, багаторічному керівнику Новоставецького агропідприємства Василю Андрійовичу Петринюку виповниться 70 років.

У цей день прийміть щирі вітання з нагоди вашого ювілею! 70 років – це саме та пора, коли є що згадати, адже пройдено славний шлях дорогою Життя! Нехай вона і далі буде доброю і щедрою до вас. Велика вам шана та подяка за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Щира вам подяка за підтримку нашої ветеранської організації, щиро зичимо, аби здійснилася ваша заповітна мрія – побачити Україну заможною, а українців щасливими.

У ваш ювілей хочемо побажати не тривожити серце печалями, радувати душу посмішками рідних та друзів. Нехай життя буде щедрим на приємні миттєвості, а в родині панує затишок і добробут. Нехай ваша мудрість і творча наснага стануть запорукою нових звершень, а добрі справи принесуть вам благо і щастя!

З великою повагою рада відокремленого підрозділу організації ветеранів України Теофіпольської територіальної громади

НВ публікує підбірку зворушливих фото, на яких українські захисники — воїні ЗСУ, ТрО, працівники Нацгвардії, поліції, ДСНС — позують разом з котами та собаками, яких вони врятували, або які допомагають нести їм службу.

У Національній гвардії України розповіли зворушливу історію про їх бойову подругу — собаку Лею: «Вона вже декілька років служить в кінологічному центрі Нацгвардії України. Забезпечувала охорону громадського порядку та розшукувала зниклих людей. Через російський напад бригада перегрупувалася і собак з кінологічного центру евакуювали. Біль­шість чотирилапих гвар­дійців врятували, але Лея через потужні вибухи злякалася і втекла. Кінологи ще тривалий час шукали її, але без успіхів. Одного дня, Лея, подолавши хтозна скільки кілометрів знайшла свого «друга-кінолога».

Нещодавно Хмельницький обласний науково-методичний центр культури та мистецтва провів огляд-конкурс аматорських вокальних колективів «Наш Подільський, пісенний краю». Участь в ньому взяв народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Чарівниця» Теофіпольського Центру культури та дозвілля.

За підсумками конкурсу «Чарівниця» здобула друге місце у номінації «Академічна манера виконання».

Ось що розказує керівник ансамблю Варвара Миронова:

У рік 35-річчя Теофіпольської районної ветеранської організації не можемо не згадати Віктора Омеляновича Лебединського, який очолював її 25 років, з 1990 по 2015 роки. Це яскрава, непересічна особистість, подвижник, який віддавався цій громадській роботі сповна.

Завдяки його великому життєвому досвіду, сильним організаторським здібностям, районна організація стала однією з кращих в області. Почесний ветеран України, Почесний голова районної ради ветеранів, ветеран Другої світової війни, він назавжди залишився в нашій пам’яті мудрою, виваженою, з високим інтелектом людиною. Завжди мав високу громадянську позицію, щиро вболівав за кожного ветерана, пенсіонера, дітей війни, намагався всім допомогти.

5 липня головного лікаря ЦПМСД Олену Кравчук урочисто провели на заслужений відпочинок. Усе своє життя вона присвятила
медицині.

За час трудової діяльності, а вона складає 41 рік, зарекомендувала се­бе відданим своїй справі професіоналом високого рівня, досвідченим організатором та мудрим наставником. З 1 липня 2013 року Олена Федорівна була призначена головним лікарем Теофіпольського Центру первинної медико-санітарної допомоги, буквально з нуля розпочинала становлення закладу. І все їй вдавалося, завжди перемагала труднощі та проблеми. Зараз вирішила залишити посаду керівника Центру, адже хоче надати можливість вже молодому поколінню успішно розвивати медицину у громаді.