Погода

Відлетіли у вирій


Зворушливим та яскравим було випускне свято в Карабіївській ЗОШ І-ІІ ступенів. І хоч дев’ятикласників-випускників було лише четверо, Віталій Савчук, Дмитро Гусар, Тетяна Степанюк та Юлія Данилюк, класний керівник Тетяна Приходько зробила все можливе, щоб прощання з рідною школою залишилося для жителів громади прекрасними, незабутніми миттєвостями. Бо прийшли на урочистості чи не всі люди з Карабіївки та Котюржинець, батьки, родичі школярів. Адже є у селі школа, є у селі свято.
Оригінальним був сценарій, у вигляді подорожі на авіалайнері, чарівно виглядали, впевнено вели свято стюардеси Іванна Музика та Вікторія Лис. Чудовим був музичний супровід, організував його Олександр Шевчук з Караїни. Для кожного вчителя ведучі добрали щирі, неповторні слова, які ілюстрували його особистість, педагогічний талант.


Гарну промову проказав директор школи Юрій Драч, щиро зичив випускникам знайти вірну стежину у житті, та ніколи не забувати рідну школу. Як вдячність за батьківську турботу, подарували йому вінок-оберіг із пшеничного колосся та вінок з бубликів.
А мама випускника Софія Гусар щиро подякувала вчителям, за те, що, як своїх, любили їх дітей, навчали знань, допомагали зростати душевними, з моральними цінностями.
Відлетіли у вирій дівчатка та хлоп’ята. Щасливого їм польоту!
А.Джус