Погода

Слово про надійного друга


17 червня святкував свій поважний ювілей – 65-річчя з дня народження наш надійний товариш, побратим, колега по роботі, ветеран ОВС, майор міліції у відставці Дмитро Михайлович Ништ. Народився Діма у 1953-му році в селі Іванківці Городоцького району на Хмельниччині в сім’ї службовця. У 1970-му закінчив Іванківську середню школу. Далі більше року навчався в Хмельницькому музичному училищі.
З листопада 1971 по 1.11.1973 року проходив службу в армії, був командиром танка. Закінчив службу старшим сержантом. Там же закінчив курси офіцерів запасу, останнє військове звання – капітан у відставці.
З вересня 1975 по вересень 1998 року – робота у Теофіпольському РВ УМВС – працював старшиною, начальником ізолятора тимчасового утримання, старшим оперуповноваженим кримінальної міліції у справах неповнолітніх, закінчив службу оперативним черговим Теофіпольського райвідділу міліції. За довготривалу та відмінну службу неодноразово заохочувався відзнаками, грамотами, грошовими винагородами, подяками та медалями “За сумлінну службу” ІІ та ІІІ ступенів.
Якщо запитати в будь-кого з колишніх колег про Дмитра Михайловича, то всі скажуть одне: “З таким, як Діма, можна без зайвих надумів йти в бій, завжди відчуваючи надійне плече друга”.


За більш як 20-ти річну службу в міліції Діма завжди був вірним присязі, своєму обов’язку. Як не згадати особливий період його служби, коли працював на оперативній роботі, був шифрувальником, мав допуск до таємного діловодства.
Маючи педагогічну освіту, вже після виходу на пенсію, знайшов себе й у цій сфері діяльності. З червня 1999 року Дмитро Ништ працює директором ДЮСШ відділу освіти, переймається проблемами юнаків та дівчат дитячої спортивної школи. І, до речі, досить успішно, адже лише в минулому році команда ДЮСШ посіла ІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з футболу “Шкіряний м’яч”. У цьому році учні ДЮСШ зайняли призові місця у змаганнях з боксу та важкої атлетики.
Вірною супутницею у житті Дмитра Михайловича є його дружина Людмила Іванівна, гордістю – дочка Людмила та син Вадим, онуки Вітя, Яна, Ліна, Аріна.
Тож зичимо ювіляру міцного здоров’я, домашнього тепла, радості від дітей, онуків, шани від людей, всього світлого та доброго.
З повагою Рада ГО “Єдиний щит”