Погода

«Оленка» працює для людей

Добре, що знаходяться підприємливі, працьовиті люди, які організовують свій бізнес та надають якісні послуги. От в нашому селі пустувала частина приміщення колишнього торгового центру. А тепер тут вже другий рік працює кафе «Оленка». Зроблений сучасний ремонт, тут затишно та привабливо. Не раз вже я чула схвальні відгуки про це заклад, адже тут можна замовити бенкет з нагоди ювілею, хрестин, навіть весілля. Звісно, і поминальні обіди, бо ж нашому житті трапляються не лише радісні події. Але ж ціни тут помірні.
Та нещодавно довелося переконатися мені в цьому самій. Бігли-бігли мої літа та й добігли до ювілею. Відбулося це торжество в «Оленці». Як було прекрасно!Як подумаю, коли б довелося це робити вдома! А так я просто відпочивала та насолоджувалася. Як смачно все приготували, все свіже, страви оригінальні. То ж щиро хочу подякувати кухарю Ніні Воронюк, її помічницям Альоні Воронюк, Наталії Іванюк та Наталії Найденко. Бо ж це велика, важка праця, часом треба працювати і вночі, аби все встигнути. Бувають же дні, коли є кілька замовлень, є й на виїзд замовлення.

Людина народжується


для добра та любові

Добре, що послабився карантин, тож клуб за інтересами «Скарбниця» при Теофіпольському центрі культури та дозвілля знову активно запрацював. Бо ж кожний її захід – це масове дійство, це позитивні емоції, відчуття причетності до громадського життя, це неповторні миттєвості спілкування, це дружні розмови, пересипані жартами. І, головне, радість на душі.
Тож у п’ятницю, 16 липня, «Скарбниця» провела ще один прекрасний захід. Хоч стояла спека, у парку культури та відпочинку було прохолодно, а учасники та глядачі отримали море насолоди. Постаралися автори сценарію Галина Панаріна, Валентина Романович, Антоніна Гаєвська, ведуча Галина Стаднік, звукооператори Віктор Тарасов та Олександр Данік. Добрали щирі, зворушливі слова, чудовим був музичний супровід, прозвучали гарні пісні та поезії.
Про презентацію книги «Міліція Теофіпольщини», яку підготували Степан Флерчук та Анатолій Стучинський, переповідати не будемо, про це написав наш шановний автор Володимир Рубашевський. Розкажемо про вечір-зустріч друзів, яким за 40, або дискотеку 40+.

ПОЄДНАЛИСЬ


ДВІ В ОДНОМУ

Минулої п’ятниці мені довелося бути учасником двох свят, що відбувалися одночасно у Теофіполі, у парку культури та відпочинку. Перше - презентація книги Степана Флерчука і Анатолія Стучинського «Міліція Теофіпольщини», яка щойно вийшла друком у Львівському видавництві «Бона»; друге – дискотека із спокусливо привабною назвою «Кому за сорок». Обидва заходи були цікавими для людей, тому й зібралось їх у парку чимало. Завітали сюди не тільки ті, кому за сорок літ від народження, а й такі, що вже подолали життєвий рубіж двічі по сорок… Бачимо тут і таких громадян, яким ще далеченько й до сорока. Але, переконаний, що привело всіх сюди бажання щось гарне почути, побачити, запозичити…
… Грає духовий оркестр Теофіпольського центру культури та дозвілля(жаль, що духові оркестри нині в нашому краї можна перерахувати на пальцях однієї руки). А тут він нам грає-виграє всіляких мелодій, під які танцюють люди різного віку. Окрім повільного вальсу оркестр витинає польку, карапет, краков’як, мазурку й гопака.

Стартували


жнива

У Філії «Рідний край», що належить до компанії МХП, розпочались жнива ранніх зернових.
«Цьогорічна збиральна кампанія у «Рідному краї» стартувала з невеликою затримкою, але ми готові до такого розвитку подій та розраховуємо завершити збір ранніх зернових у заплановані терміни. Прохолодна і затяжна весна сприяла довшому періоду вегетації озимих культур, що позитивно вплинуло на формування потенційно вищого урожаю. Посіви ранніх зернових в доброму стані. Від першої хвилі жнив очікуємо запланований валовий збір. Жнива розпочинаємо своїми комбайнами та автомобілями, а надалі буде залучатись наймана техніка. Види на врожайність інших сільськогосподарських культур, теж хороші, але ми все таки залежні від погодних умов», - зауважив директор господарства Сергій Прокопчук.

Перемога у


Всеукраїнському конкурсі «Час діяти, Україно!»


Теофіпольська централізована бібліотечна система отримала перемогу з проєктом «Бібліотечний простір у житті громади» у Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Україно!» для Шибенської сільської громади.
Щиро дякуємо благодійному фонду «МХП – Громаді» за можливість реалізовувати наш проєкт для розвитку громади. Висловлюємо подяку організаторам та тренерам конкурсу за плідну співпрацю та можливість отримати нові знання з написання проєкту.