Погода

Дільничний - лікар суспільства


Дільничний офіцер поліції — та людина, яка відповідає за підтримання правопорядку у ввірених йому населених пунктах, захищає права, інтереси, життя і гідність громадян, займається профілактикою та розкриттям злочинів і правопорушень. Він повинен не тільки володіти професійними навиками, але і бути хорошим психологом, володіти такими людськими якостями, як порядність, чуйність, вміння вислухати людину, розібратися в суті проблеми і надати кваліфіковану допомогу. Адже за його  роботою стоїть безліч людських доль

.

Дільничний офіцер — «боєць першого фронту», поняття «нормований робочий день» — не для нього. Люди зі своїми проблемами йдуть до нього в будь-який час доби. Дільничному офіцеру чи не щодня доводиться розглядати заяви та повідомлення громадян, затримувати зловмисників, виявляти наркоманів, розкривати злочини, складати адміністративні протоколи. Він змушений тримати на контролі кожну неблагополучну сім’ю, відповідати за всіх раніше судимих і психічно хворих, які проживають на довіреній йому ділянці.


З хорошими результатами роботи підійшли до святкування 95-ї річниці створення служби і теофіпольські дільничні офіцери сектору превенції, адже їх результати нарівні з обласними кращі всіх інших, що свідчить про їх належну організацію роботи, відповідність займаним посадам, досвід і вміння спілкування.
В цей день хочеться привітати ветеранів служби дільничних Василя Мельника, Петра Кедруна, Володимира Швеця, Олега Таранського, Анатолія Сердечного, Петра Якимовського, Сергія Безкоровайного, Віталія Юрчука, Петра Савчука, Олександра Казюка, Анатолія Стучинського, Петра Сивака та побажати їм міцного здоров’я,достатку та благополуччя.
Теперішнім дільничним офіцерам поліції Олександру Поліщуку, Олександру Базалійському, Олександру Базилюку, Сергію Череп’юку, Андрію Гладищуку бажаю міцного здоров’я, щастя, миру та успіхів у благородній справі захисту ідеалів верховенства закону. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками вашої справи.
Сергій Стучинський, начальник Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліці ГУНП в Хмельницькій області, майор поліції