Погода

 Шановні земляки!

Нарешті ми отримали офіційні результати виборів до місцевих рад.
Щиро дякую усім жителям нашого району, які прийшли на виборчі дільниці та взяли участь в голосуванні. Дякую всім, хто підтримав партію «За конкретні справи», наших кандидатів та мене особисто.
Політична сила «За конкретні справи» стала переможцем перегонів, набравши найбільший відсоток голосів (26,54 %) серед усіх партій, які брали участь у виборах до Теофіпольської селищної ради. Відповідно маємо найбільшу кількість депутатських мандатів. Цей результат є показником того, що жителі Теофіпольщини дійсно прагнуть змін та вірять у краще майбутнє нашого краю.
Я балотувався на голову Теофіпольської селищної ради, та, на жаль, через використання опонентами брудних технологій, застосування адмінресурсу із незначною перевагою переміг інший кандидат. Хоча 45 % виборців, а це 4 923 людини підтримали мене.


В той же час великий рівень довіри я отримав як кандидат в депутати до Хмельницької обласної ради, набравши найбільшу кількість голосів по територіальному виборчому окрузі № 3 та згідно рішення обласної територіальної виборчої комісії став депутатом обласної ради.
Дякую усім, хто повірив в мене. Саме ваша довіра дає мені підстави наполегливо працювати в регіоні наступних п’ять років.
Звичайно, хотілося б, щоб саме ці вибори були чесними. Проте, як бачимо, були факти значних порушень на виборчих дільницях, зокрема в частині підрахунку голосів, складанні протоколів дільничними виборчими комісіями. Та все ж, ми поважаємо вибір громадян та приймаємо офіційні результати виборів як стимул для нашої команди працювати ще більш потужно у нашому регіоні та довести усім, що наші наміри серйозні та далекоглядні.
Для політичної партії «За конкретні справи» на першому місці зажди була довіра людей. Ми не вдавалися до фальсифікацій та маніпуляцій і в цьому наша основна перемога. Зараз не час для з’ясування стосунків, проведення перерахунків, судів. Час потужно працювати.
Ви можете розраховувати на нас, ми нікому не дозволимо протягом каденції просто відсидітись у владних кабінетах та згаяти час.
Розумію, що кожен відданий вами голос – це надія і довіра, які необхідно виправдати у повсякденній роботі. Ваша довіра на виборах – це велика відповідальність перед вами. Звичайно, за плечима – десятки конкретних справ, зроблених нашою командою, але й попереду роботи чимало. Ми будемо й надалі працювати в Хмельницькій обласній раді, Хмельницькій районній раді та Теофіпольській селищній раді. Наша команда й надалі буде дбати про лікарів, освітян, працівників культури та соціального захисту, ветеранів війни та праці, спортсменів та кожного жителя новоствореної громади.
УПЕВНЕНИЙ, що разом ми зробимо ще багато добрих справ для нашого краю.
ДЯКУЮ ЗА ДОВІРУ ТА ПІДТРИМКУ!
Віктор Лебединський, голова
Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»,
депутат Хмельницької обласної ради